Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo (/Temat-Zmiana-telefonu-prosze-o-doradztwo-154756)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - ppagroup - 16-02-2018 13:29

Dziękuję za propozycję ale akurat tego konkretnie telefonu nie chce Smile po prostu szukam czegoś innego ale również dobrego Wink

Czekam dalej na propozycje Wink


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - PremAccHack - 16-02-2018 13:40

(16-02-2018 13:24)ppagroup napisał(a):  Dziękuję bardzo wszystkim za opinie. Oczywiście nie powiedziane jest ze na 100 % pójdę do plusa, rozważam naprawdę różne kwestię.

Rozumiem że te 28 zł płacisz co miesiąc?? Czy wygląda to w inny sposób ? Nie ukrywam ze głównym czynnikiem na który zwracam uwagę to cena i internet (potrzebuję to minimum 10 GB miesięcznie)

Co do telefonu to faktycznie Huawei jest warty uwagi względem ceny (rat) którą jestem w stanie zapłacić??

Co do XIAOMI naprawdę nie miałem nigdy z tym modelem do czynienia. Dla mnie ten model/firma oczywiście w perspektywie wyłącznie suchej oceny to jakiś dziwak w perspektywie innych modeli i firm ale tak jak mówię nigdy to nie miałem.

Zobacz sobie na tą stronę co Ci wysłałem. Ja brałem tą promocję 1 rok temu.
Z tego co widzę teraz trzeba zapłacić tylko 25zł na miesiąc. Czyli po prostu na Twoim miejscu. Przeniósłbym numer do Orange na kartę z tą promocją, wtedy dostaniesz prawdopodobnie co miesiąc 30 GB internetu + 30GB za doładowanie telefonu które musisz co miesiąc i tak wykonać żeby zapłacić za tą usługę 25zł.

Wystarczy że pójdziesz do salonu powiesz że chcesz przenieść numer i skorzystać z tej promocji. Wymienią Ci kartę doładowujesz tele wklepiesz kod na cykliczną usługę i tyle. Co miesiąc doładowujesz konto za 30zł i niczym się nie martwisz.
A masz tak jak mówiłem 30GB internetu za doładowanie i w twoim przypadku 30GB za przeniesienie numeru czyli:

Nielimitowane rozmowy i sms'y + 60GB internetu.
Z czasem jeszcze więcej.

Co do Xiaomi nie jedna osoba z naszego forum go posiada i chwali. Wykonanie jest bardzo solidne gwarancje masz w PL jeśli kupisz w dobrym sklepie.
A telefon przerasta nie jeden flagowy model który kosztuje 3 - 4k.
Po prostu nie przepłacasz za Markę. Zobacz sobie YouTube recenzje.


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - ppagroup - 16-02-2018 13:56

Dziękuje Ci bardzo za wyjaśnienia całej sytuacji. Jeżeli faktycznie ta cała promocja cały czas jest dostępna to w takim razie tak jak napisałeś nie ma chyba nigdzie indziej w żadnej firmie takich warunków. Bo jeżeli wszystko jest aktualne to po co mi telefon na abonament większy jeżeli mogę działać nie wiążąc się z umową na minimum 3 lata z Orange za 30 zł miesięcznie ? Faktycznie jeżeli tak jest najlepszym wyjściem będzie podejść do punktu Orange i dokładnie zapytać się o te wszystkie właściwości.

Wiesz może czy doładowanie telefonu co miesiąc można wykonać za pośrednictwem faktur od nich czyli poprzez przelewy tych 25 zł na ich konto ? Czy trzeba to robić manualnie ?

Rozumiem, że MM'sy są wtedy płatne tak ?

Co do telefonu oczywiście zdaję sobie sprawę, że model Xiaomi zyskuję dużą popularność u nas w Polsce. Oczywiście jeżeli się skuszę na telefon to tylko na raty w dobrym sklepie. Moje obawy dotyczą tylko tego, że nigdy takiego modelu nie miałem i jak mówiłem dla mnie była to udziwniona firma Smile No ale jak mówisz opinię o nim są dobre + przewyższają inne modele oczywiście mowa o tym MI6. Pytanie dodatkowe on ma wejście na słuchawki?? Bo ktoś mi mówił że nie ma i nie wiem czy to prawda Wink

Reszta forumowiczów również tak uważa ? Czy macie dla mnie inną propozycję ?
Oczywiście wiem ile osób tyle gustów ale jestem ciekaw propozycji od użytkowników którzy mają wiedzę na ten temat. A chce dokonać naprawdę dobrego wyboru Smile


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - PremAccHack - 16-02-2018 14:05

Co do doładowań to są w internecie takie firmy które umożliwiają doładowania + faktura: https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu

Co do MM'sów Ci nie powiem nie korzystam z nich, musiałbym sprawdzić.
Pójdz do salonu i wypytaj ale naprawdę oferta kosmos nie widziałem do tej pory czegoś lepszego.
Masz wszystko na full + jeszcze bardzo dużo GB internetu.

Telefon nie namawiam każdy tak jak piszesz ma swój gust. Xiaomi możesz kupić ,np. w MediaExpert czy innych podobnych sklepach.


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - ppagroup - 16-02-2018 15:08

A powiedz mi proszę jak przedstawia się sytuacja z zasięgiem w Orange jak i Internetem?? Słyszałem że ludzie skarżyli się na Orange ze na wsi, w lasach jest bardzo słaby zasięg i internet. Masz wiedzę na ten temat ?? Oczywiście są to wiadomości z sklepu od brata który tam pracuję i ludzi którzy właśnie narzekali na tego typu problemy.

Oczywiście zbadalem grunt i faktycznie opinie są bardzo dobre. Muszę poważnie się zastanowić. Nie zmienilbys do dzisiaj zdania odnośnie telefonu ?? Wink Chińczycy nie zawsze dobrze się kojarzyli no ale opinie raczej nie kłamią; )

Czy ktoś z użytkowników mógłby jeszcze polecić jakiś ciekawy model godny zainteresowania na dzień dzisiejszy ?? Wink Będę bardzo wdzięczny za propozycję o pomoc.


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - PremAccHack - 16-02-2018 15:19

Zasięg jak w każdej sieci nie wszędzie jest ale w 99% masz. Zależy też gdzie mieszkasz ja ,np. u siebie na wsi mam lepszy zasięg LTE niż w mieście gdzie na co dzień mieszkam. Nie mam problemów z zasięgiem tam gdzie nie ma zasięgu z Orange w większości sieci również nie ma.

Korzystając z tej oferty nie podpisujesz żadnej umowy również dobrze po 1 - 2 miesiącach możesz przenieść się gdzieś indziej nic tutaj nie tracisz.

Tele tak jak pisałem brałbym Xiaomi MI6 w tej chwili chyba nie ma lepszego w tej cenie. (zobacz sobie ile ram ma i jaki procesor, potem porównaj z telefonami które są warte tyle samo)


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - Sanczo96 - 16-02-2018 15:30

Ja natomiast mogę polecić Ci LG G6, jeden z lepszych telefonów w 2017r cena/jakość.
Mówiąc o sieci co powiesz na a2mobile.pl? 19,90zł miesięcznie wszystko bez limitu + 10GB internetu, potem prędkość zwalnia.


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - ppagroup - 16-02-2018 15:41

Ok dziękuję oczywiście za wyjaśnienia. Z pewnością Orange w takim razie jest warte uwagi i odwiedzę ich w przyszłym tygodniu.

Powiem Ci szczerze że bardzo mnie zainteresowales tym XIAOMI i może faktycznie warto w nich inwestować czytając opisy/opinie i Twoje argumenty Wink Firma faktycznie wyprzedza swoją konkurencję. Oczywiście kazdy telefon ma wady i zalety ale chyba na dzień dzisiejszy jest to telefon numer 1 szukając informacji o bardzo ciekawych i perspektywicznych telefonach Smile

No chyba że ktoś ma jeszcze inne zdanie i zaskoczy mnie jeszcze jakimś również ciekawym modelem ?? Wink


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - xdax1 - 16-02-2018 15:45

Co do płatności, ja doładowuje konto z oficjalnego doładowania: https://doladowania.orange.pl, dostajesz dodatkowo 10% więcej na 14 dni.
Czyli kupisz doładowanie za 30 zł, to dostaniesz dodatkowe 3 zł - zawsze coś Wink


RE: Zmiana telefonu - proszę o doradztwo - ppagroup - 16-02-2018 16:31

Dziek i za wszelkie informację odnośnie sieci Wink

Jeżeli ktoś będzie miał jeszcze jakieś ciekawe propozycje odnośnie kupienia telefonu proszę o informację w temacie.

W przyszłym tygodniu chciałbym już dokonać zakupu Wink)