Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Evic VT-WO Mini + Smok TFV8 Baby Beast - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Evic VT-WO Mini + Smok TFV8 Baby Beast (/Temat-Sprzedam-Evic-VT-WO-Mini-Smok-TFV8-Baby-Beast-154711)



Sprzedam Evic VT-WO Mini + Smok TFV8 Baby Beast - Miedziany - 13-02-2018 22:43

1.Nazwa przedmiotu :Evic VT-WO Mini + Smok TFV8 Baby Beast
2.Opis przedmiotu :Sprzedam to co w tytule, wszystkie pudełka zapasowe uszczelki oringi itp są, gratis dorzucam 2 akumulatory, ładowarkę jednokanałową, Ego Aio w bardzo dobrym stanie, oraz Etui na Evic'a. Nigdy nie ładowany przez USB co można zobaczyć przez trochę zalegającego tam kurzu Big Grin Stan idealny zarówno boxa jak i atomizera, żadnej rysy, może na wyświetlaczu jakieś nano ryski ledwo widoczne, cały czas noszony w etui, możliwe że posiada jeszcze gwarancje, nawet nie wiem i nie chce mi się patrzeć. Kolor boxa czerwony, atomizer złoty, prezentuje się pięknie Heart tankowany tylko porządnymi liquidami a nie jakimiś Doktorami Jackami czy innymi liqinami Jerk2
3.Zdjęcia : [Obrazek: 27994778_1224548614343343_79457147_n.jpg...e=5A85D953]
[Obrazek: 28109711_1224548624343342_849806947_n.jp...e=5A860D5E]
4.Kontakt : PW / GG - numer podany w profilu!
5.Cena :250 zł + koszty przesyłki [Cena nie podlega negocjacji, i tak tanio więc nie trać mojego taniego czasu na próby targowania]
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew Bankowy


RE: Sprzedam Evic VT-WO Mini + Smok TFV8 Baby Beast - PremAccHack - 14-02-2018 17:04

Kto to pali, chodzić z takim czymś dla mnie siara i tandeta. Ale może jakiś gimbuski poleca Wink Pewnie trochę godzin ma nabite jak palone przy otwartym forum.


RE: Sprzedam Evic VT-WO Mini + Smok TFV8 Baby Beast - Miedziany - 15-02-2018 17:16

(14-02-2018 17:04)PremAccHack napisał(a):  Kto to pali, chodzić z takim czymś dla mnie siara i tandeta. Ale może jakiś gimbuski poleca Wink Pewnie trochę godzin ma nabite jak palone przy otwartym forum.

Twoja opinia mnie nie interesuje, nie musiałeś tego komentować skora zainteresowany nie jesteś


Sprzedam Evic VT-WO Mini + Smok TFV8 Baby Beast - MaLiN - 11-03-2018 00:06

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.