Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake PayPal a blokady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Fake PayPal a blokady (/Temat-Fake-PayPal-a-blokady-154708)



Fake PayPal a blokady - Nerdrod2 - 13-02-2018 22:10

Z pewnych powodów nie mogę korzystać z "normalnego" konta paypal więc opcja padła na konta fake Smile

Czy gdy będę dostawał na nie wypłaty np z ogads a gotówkę wydawał w sklepach internetowych np morele lub inne które akceptują paypal, to będę mieć z tego tytułu jakieś problemy?

Są jakieś limity pod którymi będę się trzymać aby nie dostać weryfikacji ?

I czy np gdy limit jest 10k rocznie to gdy będę blisko tego limitu to czy dobrą opcją będzie założenie nowego konta, i tak w kółko ?


RE: Fake PayPal a blokady - twardy - 13-02-2018 22:14

Pytanie czy sklepy zezwalaja na zakupy z konta, na ktorym nie zweryfikowales danych.


RE: Fake PayPal a blokady - Nerdrod2 - 13-02-2018 22:36

Czytałem poprzednie tematy i podobno 90% akceptuję takie transakcje Smile Pytam bo posiadam pewną sumę pieniędzy na ogads >1000zł i chciałbym kupić coś sobie za to bez nieprzyjemności Smile


RE: Fake PayPal a blokady - PhantomKiller - 05-04-2018 21:54

Jakby co to ja sprzedaję zweryfikowane konta PayPal za 50zł/szt. - dodana + zweryfikowana karta, zero limitów przez co bardzo, bardzo mała możliwość weryfikacji przez system Smile Więcej info + opinie kupujących na pv Smile


RE: Fake PayPal a blokady - radek0389 - 05-04-2018 22:01

(05-04-2018 21:54)PhantomKiller napisał(a):  Jakby co to ja sprzedaję zweryfikowane konta PayPal za 50zł/szt. - dodana + zweryfikowana karta, zero limitów przez co bardzo, bardzo mała możliwość weryfikacji przez system Smile Więcej info + opinie kupujących na pv Smile
Jakby co, to spełnij wymagania regulaminu forum i wtedy wystaw temat ofertowy w odpowiednim dziale.