Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlece obsługe i ogarnięcie kilku fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlece obsługe i ogarnięcie kilku fanpage (/Temat-Zlece-obsluge-i-ogarniecie-kilku-fanpage-154697)



Zlece obsługe i ogarnięcie kilku fanpage - K.O.M.B.E.K - 13-02-2018 13:54

Witam
Jestem właścicielem kilkunastu fanpage, jedne polskie inne francuskie. Szukam osoby która ma doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu fanapge(nie musi znać języka) a najlepiej jak kiedyś coś na tym zarobiła. Zadanie polega na dodawaniu postów na tych fanpage( to głównie fanapge z mało "ambitną" tematyką czyli zdjęcia krajobrazów albo czegoś śmiesznego. Nie ukrywam że mam tam spory syf i sam do końca nie wiem co się jeszcze nadaje a co po prostu usunąć, może ustawić jakiegoś robota w niektórych albo jakoś zautomatyzować prace i szukam osoby która się na tym zna, wstępnie jestem w stanie przeznaczyć na to 100 zł ale jeśli będę widział w tym sens to mogę zwiększyć kwotę, to już do dogadania. Kontakt tylko email bo tutaj rzadko jestem:

[email protected]

Przepraszam za błędy,pisane na szybko z powodu braku czasu.


Zlece obsługe i ogarnięcie kilku fanpage - yazir - 30-03-2018 19:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.