Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z przelewem na portfel Verge - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Problem z przelewem na portfel Verge (/Temat-Problem-z-przelewem-na-portfel-Verge-154692)



Problem z przelewem na portfel Verge - Kazzei - 13-02-2018 11:22

Witam wszystkich. Zakupiłem wczoraj trochę krypto Verge, ogólnie wydaje mi się bardzo ciekawy i zajawkowy projekt, prywatna krypto coś jak Monero tylko o wiele tańsza. Aktualnie cena za 1 Verge wynosi $0,051676 i wydaje mi się, że w tym roku cena wzrośnie. Mam pewien problem, wysłałem wczoraj swoje XVG z Binance na portfel Verge o godzinie około 21:00 a przelew dalej nie doszedł na mój portfel Verge. Nie mam zielonego pojęcia czemu. Mieliście może kiedyś podobną sytuacje ? Pozdrawiam !


RE: Problem z przelewem na portfel Verge - mattxx - 13-02-2018 11:43

Pisz do supportu binance. Tyle.


RE: Problem z przelewem na portfel Verge - kapczak - 14-02-2018 00:50

A masz zsynchronizowany portfel ? Pobrał Ci cały blockchain? Miałem podobnie, pieniądze trafiły na mój portfel ale portfel ich nie widział bo nie miał całego łancucha pobranego. Synchronizacja bezpośrednio za pomocą portfela trwa wieki także polecam pobrać blockchaina z alternatywnego źródła - https://verge-blockchain.com/howto

btw. też wierze że verge w ciągu tego roku może urosnąć znacznie, myślę że do 1$ dojdzie w 2018. Kupiłem 10000 po 0.007$ więc już jest zysk ale planuje je trzymać do końca 2019 roku. Mam dziwne przeczucie że pod koniec 2019 roku sięgnie kilkudziesięciu dolców i zrobie na tym niezłą kaskę Tongue