Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie poprzez Facebooka i Instagrama - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie poprzez Facebooka i Instagrama (/Temat-Zarabianie-poprzez-Facebooka-i-Instagrama-154665)



Zarabianie poprzez Facebooka i Instagrama - Dareczek13 - 12-02-2018 15:23

Witam! Na wstępie chciałbym się przedstawić. Jestem Darek Jasion i z łatwością możecie mnie znaleźć na Facebooku czy Instagramie. Zajmuję się zarabianiem przez internet od lekko ponad roku czasu przy czym obecnie moje zarobki nie spadają poniżej 10 tys. miesięcznie. Potrzebowałem 9 miesięcy systematycznej pracy na porzucenie etetu, teraz pomagam w tym innym współtworząc na Facebooku grupę szkoleniową z tego zakresu.

Wątek powstaje, bo dzisiaj przypomniałem sobie o tym forum i czasie kiedy miałem 16 lat i zarobiłem pierwszą kasę z neta - wtedy był to upload plików (seriale, filmy itp.). Udało mi się zarobić kilka tys, ale rynek się zmienił, ja nie dostosowałem i tak moja przegoda zerwała się za dobre pare lat.

Rok temu wróciłem i zabrałem się do tego całkiem inaczej i teraz jest to mój biznes.

W tytule poruszam zarabianie na Facebooku czy Instagramie i o ile jest to możliwe na wiele sposobów o tyle nie każdy to rozumie. A mówiąc to mam na myśli prowadzenie skutecznego marketingu na swoich SocialMedia co przekłada się do zainteresowania odbiorców i poparte odpowiednią komunikacją skutkuje np. wprowadzaniem ludzi do swojego biznesu co daje nam już zarobek. Potem uczymy tego dalej dzięki czemu staje się to duplikowalne Wink

Pytanie moje do Was czy ktoś z Was tak jak ja zarabia w ten sposób?
Jeżeli tak to w jakich firmach, jak zaczął i co mu to dało?
Jeżeli nie to czy chciałby zacząć?

Ogólnie służę pomocą w tym zakresie, ale przede wszystkim chciałbym poznać Wasze zdanie i Waszą wizje na ten temat Wink

PS. Mogę udzielic pare wskazówek względem IG czy FB, bądź samych sposobów zarobku Wink

Pozdro mordki!


RE: Zarabianie poprzez Facebooka i Instagrama - Hoolig4n - 13-02-2018 02:12

Pomyliłeś działy, to dział dotyczący inwestycji Smile


Zarabianie poprzez Facebooka i Instagrama - Hybrid1990 - 20-06-2019 05:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.