Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
spieniężenie portfela Steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: spieniężenie portfela Steam (/Temat-spieniezenie-portfela-Steam-154655)

Strony: 1 2


RE: spieniężenie portfela Steam - rockefellerJr. - 14-02-2018 10:52

(13-02-2018 14:58)Duxone00 napisał(a):  
Cytat:SKRILLA w ogóle nie znam, ale czytałem, że można wybierać pieniądze w bankomacie? Jak to się odbywa?

Tak można o ile zamówiłeś kartę pre-paid od skrilla - koszt utrzymania karty to 40-50zł na rok.

kolejna opcja tak jak wyżej napisałeś BTC
możesz sprzedać skiny i wypłacić całą kwotę w btc np prosto na giełdę bitbay sprzedać tam btc i hajs wypłacić w bankomacie bez żadnych kart itp.


Cytat:2. g2a, myślałem sprzedawać tam gry za pieniądze z portfela Steam, ale nigdy nie korzystałem z g2a więc nie wiem czy warto
nie wiem jak u innych ale ja mam odwieczny problem z G2A ciągle banują konto za dość intensywne używanie więc od jakiegoś czasu ów serwis omijam szerokim łukiem.

najbardziej rozsądnym wyjściem była by sprzedaż na opskins i wypłata na skrill i ze skrilla przez bankomat i 0 podatku dla us. (o ile można wypłacać na skrill)

Tak czytam odnośnie SKRILL'a, opskins ma opcje wypłaty na SKRILL ale pobiera 5% prowizji.

Czy używając konta SKRILL bez weryfikacji mogę zamówić kartę SKRILL?
OPSKINS wypłaca tylko w dolarach, wiec jak to wygląda na saldzie konta? można mieć kilka walut jak na PayPal czy przy zakładaniu konta wybiera się walutę i wszystkie przyszłe transakcje są przewalutowywane?