Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podłączenie konta YouTube z adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Podłączenie konta YouTube z adsense (/Temat-Podlaczenie-konta-YouTube-z-adsense-154631)



Podłączenie konta YouTube z adsense - Adwez - 11-02-2018 12:45

Już dawno mam wyrobione normy do przyjęcia przez adsense. Zgłosiłem się do nich i ponad 2 tygodnie i jeszcze nie mam połączonego konta (gdzie wcześniej konta były podpinane w ciagu 24h). Jak to przyśpieszyć ?


RE: Podłączenie konta YouTube z adsense - MrNorbi - 14-02-2018 11:50

Nowe zasady weszły i nie da się przyśpieszyć. Trzeba czekać cierpliwie.


RE: Podłączenie konta YouTube z adsense - Adwez - 16-02-2018 00:38

Wiem, że weszły nowe zasady, ale trochę jest to irytujące, bo czekam już miesiąc czasu.
Między czasie kanał zrobił ponad 200 tysięcy wyświetleń na filmach - kasa ucieka..


RE: Podłączenie konta YouTube z adsense - domino264 - 04-03-2018 17:06

Nie chcę ciebie martwić ale ja na akceptację czekam dokładnie od 1 stycznia 2018. Zgłoszenie wysyłałem kiedy miałem już grubo przekroczone ich nowe normy.

Pod listą kroków które już wypełniłem wisi takie info (gdzieś od końca stycznia):
Cytat:Przetwarzanie zgłoszeń do programu partnerskiego YouTube trwa dłużej niż zwykle. Mamy nadzieję, że uda nam się je sprawdzić pod koniec stycznia. Dziękujemy za cierpliwość.