Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stały dochód i wymarzone wakacje co roku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Stały dochód i wymarzone wakacje co roku! (/Temat-Staly-dochod-i-wymarzone-wakacje-co-roku-154624)



Stały dochód i wymarzone wakacje co roku! - Drakix - 10-02-2018 23:56

Cześć Wszystkim Smile To może od początku Smile
Nazywam się Maciej, studiuję obecnie na 1 roku Biznesu Elektronicznego (w sumie kierunek przypadkowy...), pracuje we własnym "małym biznesie". Mam obecnie 21 lat, wynajmuję sam mieszkanie z moją partnerką, jak i również sam się utrzymuję jednakże niestety nie jest to standard życia jaki chciałbym sobie zapewnić. Ciężko jest samemu utrzymywać się w dużym mieście, do tego studiować. Więc czasami połączenie jednego końca z drugim nie jest tak łatwe. A z domu wyleciałem bardzo wcześnie, nie z powodu braku porozumienia się z rodziną. Tylko zawsze chciałem być niezależny od nikogo - co jest moim celem w życiu. A od "dzieciaka" miałem duże popędy do zarabiania pieniędzy.

Moim marzeniem jest stały dochód internetowy, który obecnie wymierzam na kwotę:
- 2000zł/mc - jest to cel do którego obecnie dążę tylko przez pracę w internecie.

Od 6 lat zajmuję się programowaniem, czyli tworzeniem stron internetowych, aplikacji mobilnych. Od ostatniego czasu również zajmuję się social mediami - czyli kampaniami reklamowymi oraz kreatywnym podejściem do promowania strony. Dodatkowo moim hobby jest film oraz fotografia. Na tym też opiera się moja mała działalność Smile

______________ DZIEŃ 1 ______________
Rozpocząłem realizować mój cel od:
- Zakupiłem parę fanpage (niestety martwe lub półżywe) o łącznej ilości 10,000 like
- Zakupiłem konta stażowe na fanpage (od 400-5000 znajomych)
- Założyłem konto na Google Adsense
- Stworzyłem jednego bloga (Link do strony), który już ma 3 wpisy (jestem zadowolony z początków, gdyż strona działa dopiero 15h a już ma 100 odsłon - co jest moim małym sukcesem). Tym bardziej że posiadam wiele domen 3 znakowych, które zakupiłem jakieś parę lat temu i nie miałem na nie żadnych pomysłów.
* W planie są jeszcze 4 strony do zrealizowania.
- W trakcie realizowania jest strona z "memami", śmiesznymi obrazkami (lolcontent)
- W trakcie pisania jest aplikacja na urządzenia mobilne Android/iOS (tematyka już niedługo)
___________________________________

Strony głównie będę reklamować na mediach społecznościowych oraz poprzez pozycjonowanie SEO, do którego przykładam bardzo dużą uwagę.

Plany realizuję sumiennie i łączę pracę, ze studiami oraz właśnie dodatkowym celem - którym jest stała kwota przychodu co miesiąc, abym mógł zrealizować moje marzenie i z partnerką wyjechać na upragnione wakacje, na których nie byliśmy już od 5 lat.
A jest to dokładnie:
- Fidżi
[Obrazek: Fid%C5%BCi-Malolo-Likuliku-Lagoon-Resort...1-mini.jpg]


Realizacja celu:

____________ -210zł / 2000zł ____________



RE: Stały dochód i wymarzone wakacje co roku! - unluckyunit - 11-02-2018 01:17

Życzę powodze i sukcesów.

Widzę, że masz wiele planów i wiele tematów "rozgrzebanych" czy nie jest lepiej zabrać się za jeden temat na 100% i dopiero po zakonczeniu lub osiągnieciu pewnego pulapu ruszyć do kolejnego?


RE: Stały dochód i wymarzone wakacje co roku! - Kapka - 11-02-2018 01:18

Powodzenia i bede obserwowal Big Grin wazne zebys reguralnie robil tyle roboty co pierwszego dnia z moim podejsciem kazdy kolejny myslnik bylby kolejnym dniem. Bedziesz monetyzowal ruch tylko przez adsense czy cos jeszcze? Jakis program partnerski?


RE: Stały dochód i wymarzone wakacje co roku! - Xanter98 - 11-02-2018 02:06

Polecam pisac teksty w jakims Wordzie, bo juz w pierwszym zdaniu na blogu masz literowke. W ogole to przeczytaj teksty kilka razy, troche nieskladnie jest wszystko napisane.
Powodzenia!


RE: Stały dochód i wymarzone wakacje co roku! - dzemba - 11-02-2018 02:15

Praktycznie pięknie, tylko twój szablon ma wadę, zobacz sobie jak wygląda strona w rozdzielczościach 800-1000 px około, news zwija się do mikroskopijnego paska po lewej Tongue zmień szablon, albo popraw go by mobilka wchodziła od ~990-1010 px, bo wygląda to strasznie na urządzeniach, jak starsze iphony, dużej części smartfonów (choćby sony xperia J), czy choćby tabletach w pionie (duża cześć ma rozdziałke 1200-800) Big Grin


RE: Stały dochód i wymarzone wakacje co roku! - patttson - 11-02-2018 12:36

Z tymi postami Xanter ma racje, np w artykule o Majewskich ciezko się czasem połapać, napisałeś na początku o tym co się stało i jakie były skutki, a na końcu opisałeś sytuacje, dla tych którzy dramy nie kojarza, nie powinno być na odwrót? Big Grin W każdym razie będę obserwował, powodzenia!