Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet (/Temat-Wygraj-konto-Netflix-na-30-dni-Najwyzszy-pakiet-154549)

Strony: 1 2 3


Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - *kyosha* - 07-02-2018 15:29

Siemka.
Jestem tutaj nowy i chciałbym bliżej Was wszystkich poznać. W związku z tym organizuję konkurs, w którym do wygrania jest konto netflix 4k ULTRA HD na 30 dni.

Zasady konkursu są bardzo proste.
  1. na początku posta podaj numer posta (zaczynamy od #1, następna osoba leci z kolejnym numerem)
  2. Napisz ciekawą sytuację, która przydażyła Ci się w trakcie Twojej kariery EARNERA

Posty, które będą zawierały sam numer bądź treść tych postów nie będzie taka o jaką proszę w zasadach nie będą brały udziału w konkursie (jeśli numer błędnego posta zostanie wylosowany ponowię losowanie).

Losowanie odbędzie się za pomocą programu random.org


Konkurs kończy się 11.02 (niedziela) o godzinie 20:00. W możliwie jak najszybszym czasie postaram się wylosować zwycięzcę i przyznać nagrodę Smile

Powodzenia, miśki! Huh


RE: Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - Lerum - 07-02-2018 20:42

1.

Ciekawa sytuacja w karierze earnera? Poznałem twardego i jego wpisy na tym forum. Od teraz każdy dzień jest tym dobrym Lol


RE: Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - mklop111 - 07-02-2018 20:46

2.

Ciekawa ? Zbanowali mi 4 letnie konto na FB z weryfikacją na prawdziwy numer Big Grin (po jednym wrzuconym poście)


RE: Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - MilanFan - 07-02-2018 21:43

#3

Otrzymanie Bitcoin Cash za darmo było na pewno ciekawą sytuacją Big Grin


RE: Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - KontrolC - 07-02-2018 21:53

#4
Ciekawa? Może raczej smutna. Zostałem oszukany pod nosem adminów forum.


RE: Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - NapalonaOla16 - 07-02-2018 22:27

#5

7lat temu kiedy zarobilem swoje pierwsze pieniadze poprzez filesonic, wyplacilem swoja swieza karta z izzykonta pieniadze i kupilem za to frytki i chipsy


RE: Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - Majka - 08-02-2018 09:12

#6

Ban w serwisie eforsa Tongue


RE: Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - Adriano42 - 08-02-2018 09:24

7

Odbanowali mi konto na eforsie, a tydzień później znów zbanowali pomimo że wszystko było ok Big Grin


RE: Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - unluckyunit - 08-02-2018 09:44

8.

Napisałem bota i odpaliłem go na serwerze komercyjnym w swojej firmie. Obciążenie było tak duże, że serwer wysiadł, a systemy na nim postawione przestały na kilka godzin działać.


RE: Wygraj konto Netflix na 30 dni! Najwyższy pakiet - prorex3h7 - 08-02-2018 23:08

9.

Jeszcze nie miałem żadnej ciekawej sytuacji z życia earnera ;p