Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie (/Temat-Zarobek-na-kraniku-BTC-Nawet-do-500-zl-miesiecznie-154525)



Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie - KozduS - 06-02-2018 16:26

Cześć
Chciałbym wam przedstawić dwie strony gdzie po przyłożeniu się i zsumowaniu zysków idzie zarobić nawet 500 zł miesięcznie a nie trzeba poświęcać dużo czasu Wink
Wklejam linki do 2 filmików (W jednym opisałem 1 stronę gdzie odbiera się BTC co godzinę a w drugim stronę gdzie można odbierać 5 różnych kryptowalut) Zapraszam!
https://www.youtube.com/watch?v=UYoLxqY8TNM oraz https://www.youtube.com/watch?v=E-Yk2gqawdY Smile


Już ktoś usunął ten temat nie wiem dlaczego z tego powodu umieszczam go jeszcze raz Smile

Pod każdym z filmików jest link do poradnika w PDFie który można sobie przeczytać jeśli nie chcecie mnie słuchać Big Grin

Dodatkowo chciałem zaznaczyć aby znów nie było komentarzy że "tak się nie da" z strony freebitco.in wypłaciłem już ponad 100 zł i kolejna wypłata (wypłacam co około miesiąc, na poprzednią zbierałem 3 tygodnie) będzie sporo większa-TAK,TAK dam ss wypłaty! Big Grin
Z drugiej stronki,a raczej portfela + stronek do niego podłączonych(ja używam 5) aktualnie jeśli wszystko wymienię na BTC jest to 239592 sathosi w ~10 dni Wink uważam to za bardzo dobry wynik-bez polecających Smile Zapraszam !


RE: Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie - aron-baron - 06-02-2018 16:34

Czemu ten ktoś ma jeszcze tu konto?


RE: Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie - KozduS - 06-02-2018 16:37

(06-02-2018 16:34)aron-baron napisał(a):  Czemu ten ktoś ma jeszcze tu konto?

A czemu mam nie mieć? Nie każę rejestrować się nikomu z moich linków oraz zamierzam prowadzić swój dzienniczek w czym Ci przeszkadzam ?

Niektórzy piszą jakieś bzdury o stonce z "Aelf" która pewnie okaże się scamem a ja podając dobre, długo działające kraniki mam dostać bana za pomoc ? facepalm


RE: Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie - aron-baron - 06-02-2018 16:59

Nie widzę byś komuś pomógł, spamujesz, za mało postow by Pisac poradniki, także temat smietnik


RE: Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie - xdax1 - 06-02-2018 17:20

Jaki to znowu poradnik? To znane strony i metody, które już już na tym forum i były WIELOKROTNIE.


RE: Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie - KozduS - 06-02-2018 18:36

(06-02-2018 16:59)aron-baron napisał(a):  Nie widzę byś komuś pomógł, spamujesz, za mało postow by Pisac poradniki, także temat smietnik

Poradniki można pisać od jakieś ilości postów ? Pierwsze słyszę serio ;x

(06-02-2018 17:20)xdax1 napisał(a):  Jaki to znowu poradnik? To znane strony i metody, które już już na tym forum i były WIELOKROTNIE.

Pokazuję JAK osiągnąć takie wyniki nie mówię że strona jest fajna i o wchodźcie i nabijcie mi refa Wink Bo większość osób twierdzi że tak się nie da a ja po prostu pokazuję jak wyciągnąć z takiej stronki maksimum myślę że to jest pomoc


RE: Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie - xdax1 - 06-02-2018 20:09

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, ŻE TO BYŁO JUŻ NA FORUM! Nie odkryłeś nowości, to jest stare.

Dosłownie niżej w tym dziale znajduję się jedno z nich:
http://zarabiam.com/Temat-Jak-maksymalnie-wydoic-faucet-Freebitco-in-139655

A w coinpot nie prezentujesz żadnego poradnika, tylko opisujesz bonusy które widać gołym okiem. Każda z tych stron była już na forum.

No i podaj dowód tych 500 zł, czekam.
W tytule piszesz 500 zł miesięcznie a w poście "...z strony freebitco.in wypłaciłem już ponad 100 zł i kolejna wypłata (wypłacam co około miesiąc, na poprzednią zbierałem 3 tygodnie)", jedno wyklucza drugie.


RE: Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie - KozduS - 06-02-2018 20:24

(06-02-2018 20:09)xdax1 napisał(a):  Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, ŻE TO BYŁO JUŻ NA FORUM! Nie odkryłeś nowości, to jest stare.

Dosłownie niżej w tym dziale znajduję się jedno z nich:
http://zarabiam.com/Temat-Jak-maksymalnie-wydoic-faucet-Freebitco-in-139655

A w coinpot nie prezentujesz żadnego poradnika, tylko opisujesz bonusy które widać gołym okiem. Każda z tych stron była już na forum.

No i podaj dowód tych 500 zł, czekam.
W tytule piszesz 500 zł miesięcznie a w poście "...z strony freebitco.in wypłaciłem już ponad 100 zł i kolejna wypłata (wypłacam co około miesiąc, na poprzednią zbierałem 3 tygodnie)", jedno wyklucza drugie.

Napisałem że DO 500 złotych bo z JEDNEGO kranika PRZED rozwinięciem BONUSÓW mam 100 zł PO 3 TYGODNIACH więc analogicznie po miesiącu z bonusami będzie dużo więcej + zarobek z coinpota Wink Tyle, a kolega co pisał ten poradnik (masz racje do jednej z stron jest na forum) nie powiedział jak zwiększyć zarobek co godzinę także można uznać że tego nie było


Zarobek na kraniku BTC-Nawet do 500 zł miesięcznie - Hybrid1990 - 22-02-2018 15:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.