Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTC HEAT-uwaga oszuści i naciągacze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: BTC HEAT-uwaga oszuści i naciągacze (/Temat-BTC-HEAT-uwaga-oszusci-i-naciagacze-154512)



BTC HEAT-uwaga oszuści i naciągacze - kantor1124 - 06-02-2018 11:34

Chciałbym wszystkich przestrzec przed strona BTC HEAT ,zaczołem korzystać z tej strony 4 miesiące temu na początku wszystko było ok ,lecz gdy zbliżyłem się do progu wypłaty tj. 0.03000000 i ją osiągnąłem nagle próg został podniesiony do 0.03500000
w tej chwili mam 0.03310044 od miesiąca laptop chodzi na okrągło 24 h na górniku przez 2 i pól tygodnia ze 2500 spinów nie dostałem nic ogólnie do wypłaty brakuje mi 6 procent i tak stoi , ich pieprzenie że ktoś wypłacił już 2 razy to ściema chyba ze właściciel strony . im bliżej końca tym gorzej sądze że prędzej anglia przystąpi z powrotem do unii niż uda mi się wypłacić cokolwiek , NAPRAWDĘ SZKODA CZASU I KOMPUTERA pewnie juz dawno bym tą stronę wywalił z kompa ale juz byłem blisko i postanowiłem zobaczyc jak długo to potrwa ,oprucz górnika klikałem w oferty i zapraszałem ludzi teraz co niektórzy mają pretensję że ich do tego namówiłem bo mają taki sam problem jak ja ,Te łajzy z BTC HEAT nawet zlikwidowali możliwość napisania do nich (zapewne dużo ludzi pisało i słali inwektywy ,ja tez ) ale szkoda nerwów ,śmieci się zabezpieczyli .jednym słowem jest to OSZUSTWO NIE WARTE POŚWIĘCENIA CZASUAngryAngry


RE: BTC HEAT-uwaga oszuści i naciągacze - rachman - 06-02-2018 13:24

Przejechałeś się nie pierwsze nie ostatnie. Tak niestety bywa w tej branży Undecided


RE: BTC HEAT-uwaga oszuści i naciągacze - sztyleta123 - 06-02-2018 13:45

Oszuści :/