Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja imienia i nazwiska na FB. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Weryfikacja imienia i nazwiska na FB. (/Temat-Weryfikacja-imienia-i-nazwiska-na-FB-154507)



Weryfikacja imienia i nazwiska na FB. - legolass97 - 06-02-2018 06:04

Cześć wszystkim.
Pierwszy raz mam do czynienia z weryfikacją imienia i nazwiska na FB gdzie do wyboru mam 2 opcje - "potwierdź imię i nazwisko" i "zaktualizuj imię i nazwisko"
Konto prywatne z danymi na przyszłą nawę sklepu dlatego pewnie wyłapało.
Dosyć na nim mi zależy więc może ktoś wie jak dobrze ugryźć tą weryfikacje?
Dzięki z góry.


RE: Weryfikacja imienia i nazwiska na FB. - toms - 06-02-2018 08:08

Facebook rośnie w siłę ze swoimi zabezpieczeniami Smile


RE: Weryfikacja imienia i nazwiska na FB. - unluckyunit - 06-02-2018 09:13

Takie coś się najczęściej pokazuje jak masz wpisane coś dziwnego zamiast imienia i nazwiska. Jak dasz
"potwierdź imię i nazwisko" to będziesz musiał wysłać dokument, a jak "zaktualizuj imię i nazwisko" to pozwoli Ci zmienić imie/nazwisko i przepuści dalej. Tak to zadziałało na jednym moim koncie. Miałem wpisane skrótowo "Prze Zaw", zmieniłem na Przemysław Zaw i poszło dalej.


RE: Weryfikacja imienia i nazwiska na FB. - legolass97 - 06-02-2018 12:32

Dobra zmieniłem dodałem jedną literkę w imieniu i reszta została taka sama. Mam nadzieję tylko że uda się potem usunąć tą literkę po zamianie konta w fanpage. Z doświadczenia wiem że nawet udawało się zmieniać z imion i nazwisk na zupełnie inne nazwy "marki" tylko że stopniowo i powoli. Więc dzięki za pomoc. Big Grin


RE: Weryfikacja imienia i nazwiska na FB. - unluckyunit - 06-02-2018 13:21

Czegoś tu nie kumam. Chcesz stworzyć fanpage uzywajac "standardowego konta"? Dlaczego? Konto zostawa "as is", moze byc na jakiegoś John Doe czy inny Jan Nowak, nie ma znaczenia. Fanpage podepnij pod konto Jana Nowaka, tworzysz zgodnie z instrukcją:

http://blog.heyo.com/how-to-set-up-a-fan-page-in-5-easy-steps/


RE: Weryfikacja imienia i nazwiska na FB. - legolass97 - 06-02-2018 18:53

Artykuł przejrzę w domu.
Stworzyłem konto prywatne z nazwa przyszłego sklepu internetowego, wstawiłem zdjęcia produktów które planuje sprzedawać i szukałem / wysyłałem zaproszenia tylko do ludzi potencjalnie zainteresowanych moim produktem. To raczej specyficzna grupa odbiorców wiec mógłbym latwo filtrować kogo zapraszać.
Teraz po uzbieraniu 700-800 znajomych chce stworzyć na postawie tego konta fanpage i przypisać do tego fanpage-a 2-3 administratorów (konta pewne które nie padną) aby zabezpieczyć się w sytuacji zbanowania konta prywatnego na podstawie którego był tworzony fanpage.
Teraz już sam nie wiem czy dobrze mysle czy jednak coś zle chce robić?


RE: Weryfikacja imienia i nazwiska na FB. - unluckyunit - 06-02-2018 19:11

Jeżeli to jest strona sklepu internetowego i wszystko bedzie dla FB whitehat to chyba nie ma tutaj jakiegoś strachu, że Cię zbanują? Ja to robie tak - tworze "legitne" konto prywatne "Jan Kowalski", z konta Jana Kowalskiego tworzę fanpage czegoś tam, później w zależności co to jest dorzucam moje "prawdziwe prywatne" konto jako administratora lub nie. Generalnie jedno konto do jednej aktywności. Ważne żeby na konto Jana Kowalskiego łączyć się możliwie z tego samego sprzętu i z tego samego obszaru geograficznego i nie robić na nim tego co robią typowi spamerzy - zaproszanie X znajomych, dołączanie xo X grup itd. Nie wiem czy to jest najlepsze możliwe rozwiązanie, ale do moich potrzeb się sprawdza.


RE: Weryfikacja imienia i nazwiska na FB. - legolass97 - 08-02-2018 18:38

Wie ktoś może czy łączenie dwóch fanpage ma jakiś limit? Przykładowo mogę mieć jeden FP z 1000 polubień i sobie go pompować innymi które tworzę tylko w celu przyszłego połączenia? Czy jest to jakoś regulowane?