Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bitmining.zone 0.02 BTC na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bitmining.zone 0.02 BTC na start (/Temat-bitmining-zone-0-02-BTC-na-start-154496)

Strony: 1 2


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - J3L - 31-05-2018 00:58

podeslij link do tematu na pw Smile

jak zarobie rownowartosc 100$ z Twoich poradnikow - to powiem czy strona wyplaca Smile

nie lubie negatywnych wypowiedzi - jezeli mowie na jakis temat to albo DOBRZE albo wcale .. chodz w kazdym z nas jest cos z trolla i udziela negatywnych odpowiedzi Jerk2


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - rachman - 31-05-2018 01:12

Rybka mnie co lubisz. Oczekujesz dowodów sam ich nie dając... Poradnik jest w dziale poradników. Kto chce znajdzie. Ma swoją reputację, wielu testowało, nie muszę udowadniać niczego - wystarczą mi podziękowania tych którzy się nie poddali i zarabiają. To nie sposób usiądź i czekaj także nie polecam go tobie bo czego innego szukasz.
Ty tu oklaski tolerujesz a krytykę nie? Zmień media serio - forum nie na tym polega. Kółko adoracji to na fejsie czy nie wiem gdzie jeszcze można organizować. Fora są od czego innego. Troszkę coś ci się pomyliło w tej kwestii Wink

p.s. to że ty tak robisz nie znaczy że inni muszą. Dobrze że inni uświadamiają że takie programy niektórym wypłacają ale często jest tak że tylko po to by zachęcić innych i się zawinąć. Gdyby każdy tylko pozytywy mógł pisać to każdy scam a może nawet amber gold nadal by działał beka


bitmining.zone 0.02 BTC na start - Hybrid1990 - 31-01-2020 12:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.