Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bitmining.zone 0.02 BTC na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bitmining.zone 0.02 BTC na start (/Temat-bitmining-zone-0-02-BTC-na-start-154496)

Strony: 1 2


bitmining.zone 0.02 BTC na start - J3L - 05-02-2018 18:51

od 2 % do 5% zysku Wink
0.02 na start - dawali ale nie wiem jak teraz Big Grin


https://bitmining.zone/?ref=J3L <- reflink
https://bitmining.zone/ <- czysty :/


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - J3L - 23-02-2018 16:38

chcialbym zapytać kto zrobił 8 inwestycji z mojego reflinka

moglbys sie odezwać na pw? Big Grin


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - arielbtc90 - 15-03-2018 08:17

Ktoś wie czy to wypłaca? troszkę mi już na kopało i nie wiem czy na darmo nie wsadzę depo.


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - rachman - 15-03-2018 12:12

(15-03-2018 08:17)arielbtc90 napisał(a):  Ktoś wie czy to wypłaca? troszkę mi już na kopało i nie wiem czy na darmo nie wsadzę depo.

Cytat:0.02 na start
Pomyśl... to około 500-600 zł. Jakby mieli tysiącom osób dawać taką kasę za nic byli by multi... dłużnikami. Dadzą komuś na wabia jak to z hyipami a reszta obliże się smakiem.


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - mattxx - 15-03-2018 12:58

Tam gdzie dają kasę za darmo na prawo i lewo nie wchodzi się za hajs, bo wiadomo, że przy tym "modelu biznesowym" jest to zwykły scam.


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - szal - 16-03-2018 18:03

(15-03-2018 12:58)mattxx napisał(a):  Tam gdzie dają kasę za darmo na prawo i lewo nie wchodzi się za hajs, bo wiadomo, że przy tym "modelu biznesowym" jest to zwykły scam.

To niby za co się ma wchodzić o ile wogole?


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - mattxx - 16-03-2018 21:24

(16-03-2018 18:03)szal napisał(a):  
(15-03-2018 12:58)mattxx napisał(a):  Tam gdzie dają kasę za darmo na prawo i lewo nie wchodzi się za hajs, bo wiadomo, że przy tym "modelu biznesowym" jest to zwykły scam.

To niby za co się ma wchodzić o ile wogole?

W HYIPach to jest loteria. Program może działać dzień, tydzień, miesiąc, nie wiadomo.

Musisz przeanalizować indywidualne cechy każdego biznesu i sam stwierdzić czy ma prawo utrzymać się na rynku, chociaż takich internetowych wynalazków biznesem bym nie nazwał Lol
Dużo można by o tym gadać, ale to nie miejsce na takie tematy.


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - szal - 18-03-2018 09:26

(16-03-2018 21:24)mattxx napisał(a):  
(16-03-2018 18:03)szal napisał(a):  
(15-03-2018 12:58)mattxx napisał(a):  Tam gdzie dają kasę za darmo na prawo i lewo nie wchodzi się za hajs, bo wiadomo, że przy tym "modelu biznesowym" jest to zwykły scam.

To niby za co się ma wchodzić o ile wogole?

W HYIPach to jest loteria. Program może działać dzień, tydzień, miesiąc, nie wiadomo.

Musisz przeanalizować indywidualne cechy każdego biznesu i sam stwierdzić czy ma prawo utrzymać się na rynku, chociaż takich internetowych wynalazków biznesem bym nie nazwał Lol
Dużo można by o tym gadać, ale to nie miejsce na takie tematy.


teraz tych naciagaczy jest , jak ktos chce to znajdzie frajera.. Az szkoda mi tych ludzi ,...


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - J3L - 31-05-2018 00:02

prosze o kontakt osobe ktora zainwestowala w strone Wink juz 2 osoba z mojego reflinku impreza

a osoby ktore pier...rozmawiaja ze nie wyplaca Xpokerface
zamiast pisac tego typu bzdury na forum ze nie wyplaca itp itd sami postarajcie sie znalesc strone ktora wyplaci badz zrobcie poradnik jak zarobic - NIE OKRADAJAC INNYCH albo zrobcie strone jak mypay, coalcao - wtedy bedziecie mogli krytykowac

a jak brakuje wam towarzystwa i chcieliscie sobie porozmawiac przeniescie sie do off topicu 44

bo rozmawiac moze kazdy szkoda ze rzadko na temat a jeszcze rzadziej jak zarabiac...

niechce mi sie czytac tego typu odpowiedzi a tym bardziej zasmiecac sobie nimi glowy 4 starajcie sie wnosic cos do tematu a spekulacje milej widziane sa w tematyce buk-macherki LolJerk


RE: bitmining.zone 0.02 BTC na start - rachman - 31-05-2018 00:20

Jak do mnie pijesz to mój poradnik od dawna jest na forum i nie polega na okradaniu więc uważaj z tymi tekstami. Opisuję w nim tylko legalne i wypłacalne strony. To jest forum i każdy może swoje obawy lub doświadczenia z takimi stronami opisać. Nie pasuje to załóż sobie zamkniętą grupę na fejsie.