Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przesłany URL nie został oznaczony jako strona kanoniczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Przesłany URL nie został oznaczony jako strona kanoniczna (/Temat-Przeslany-URL-nie-zostal-oznaczony-jako-strona-kanoniczna-154484)



Przesłany URL nie został oznaczony jako strona kanoniczna - sprzetok - 05-02-2018 09:58

Hej,

Mam pytanie odnośnie takiego komunikatu : Przesłany URL nie został oznaczony jako strona kanoniczna, na jednej z domen polowa URL ma taki status. Sprawdzałem i na 1 rzut oka wszystkie linki itp wyglądają ok.


Czy ktoś z Was ma podobnie.Rolleyes


RE: Przesłany URL nie został oznaczony jako strona kanoniczna - unluckyunit - 05-02-2018 13:44

To czytałeś?

"Przesłany URL nie został oznaczony jako strona kanoniczna: URL to jeden z wielu duplikatów adresów URL bez jednoznacznie oznaczonej strony kanonicznej. Pomimo przesłanego przez Ciebie wyraźnego żądania ten URL nie został zindeksowany przez Google, ponieważ wyszukiwarka Google uznała, że inny URL będzie lepszym kanonicznym adresem URL. Zamiast tego zindeksowaliśmy wybrany przez nas URL kanoniczny. Różnica pomiędzy tym stanem i stanem „Wyszukiwarka Google wybrała inną stronę kanoniczną niż użytkownik” polega na tym, że w tym przypadku zostało przez Ciebie zgłoszone jasne żądanie indeksowania."

https://support.google.com/webmasters/answer/139066


RE: Przesłany URL nie został oznaczony jako strona kanoniczna - sprzetok - 05-02-2018 15:13

Rozumiem tylko u mnie każda strona ma inna treść. Kanonici są ustawione.


RE: Przesłany URL nie został oznaczony jako strona kanoniczna - sprzetok - 05-02-2018 20:03

Analizowałem dwa linki jeden jest zindeksowany, drugi nie oba maja poprawnie dodany <link rel="canonical" nie wiem jak to ugryźć.