Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 08-08-2023 18:33

Ja zamawiałem nagrodę 18.10 a kurier był u mnie 27.10 tylko że nagroda przyszła prosto z allegro zamówiona na mój adres. Ostatnio zamówiłem klocki LEGO ale po 4 tygodniach napisałem czy mogą anulować zamówienie i tak zrobili nic nawet nie napisali Wink


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Zaperr44 - 08-08-2023 21:34

(08-08-2023 18:33)Kryspin napisał(a):  Ja zamawiałem nagrodę 18.10 a kurier był u mnie 27.10 tylko że nagroda przyszła prosto z allegro zamówiona na mój adres. Ostatnio zamówiłem klocki LEGO ale po 4 tygodniach napisałem czy mogą anulować zamówienie i tak zrobili nic nawet nie napisali Wink

Też własnie zamawiałem klocki lego Big Grin A dokładniej bukiet kwiatów. Najpierw jeden, a teraz kolejny i ten drugi coś nie chce dojść, ale czekam cierpliwie. Wink


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 21-08-2023 16:52

Mam 3 czyste linki do rejestracji do Norstat Panel, osoby chętne proszę o kontakt PW.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 22-08-2023 10:45

Czeka ktoś na przelew z reaktoraopinii? Minęło u mnie już regulaminowe 30 dni przelewu brak na maile nie odpisują od kilku dni.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 22-08-2023 11:08

(22-08-2023 10:45)Kryspin napisał(a):  Czeka ktoś na przelew z reaktoraopinii? Minęło u mnie już regulaminowe 30 dni przelewu brak na maile nie odpisują od kilku dni.

Też czekam, dziś powinnam dostać, bo wczoraj minęło 30 dni. Jak dostanę to dam znać, a jak nie to też do nich napiszę i zobaczymy co dalej.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 22-08-2023 16:21

U mnie pieniądze już na koncie.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 22-08-2023 17:21

Do mnie też doszły


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 06-09-2023 10:04

Cześć, dziś podsumowanie sierpniaSmile

Drugi miesiąc wakacji wypadł całkiem dobrze. Z wszystkich źródeł zarobków plus nagroda za prowadzenie dziennika wyszło: 1010,17 zł. Wynik cieszy, bo już dawno nie było powyżej tysiącaWink

Zarobki podzielę na 3 kategorie: szeroko rozumiane badania online, płatne reklamy, zadania, reklamy kontekstowe, dodatkowe nagrody.

I - badania online, zadania online, płatne reklamy, dyskusje:

684,17

II - reklamy kontekstowe Magenet

226 zł

III - nagrody dodatkowe (za prowadzenie dziennika)

100 zł

Wykaz nagród, zysków znajdziecie tutaj: MOJE NAGRODY


W poprzednim miesiącu skupiłam się głównie na badaniach online, dyskusjach online, a także na FP mojej strony. W związku z tym, że mam już ponad 1000 like FP włączyłam sobie monetyzację w postaci gwiazdek. Chciałabym coś w tym kierunku podziałać, ale nie wiem dokładnie jak to zrobić i czy jest to opłacalne. Wstawiłam próbną rolkę w celu sprawdzenia czy w ogóle coś w tym temacie się ruszy.

W ostatnim czasie w Linkhouse parę zleceń się pojawiło. Wszystkie już zrealizowałam.

Nadal mam 5 linków do rejestracji do Norstat Panel, jeśli ktoś jest chętny to proszę pisać na PW.

Na dziś to wszystkoSmile

Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 08-10-2023 16:21

Cześć, podsumowanie września czas zacząćWink

Otóż wrzesień ku mojemu zaskoczeniu był bardzo dobrym miesiącem. Wszystko dlatego, że niektóre nagrody z sierpnia zostały zrealizowane dopiero we wrześniu. Jednak najważniejsze jest to, że dotarły.

Wartość wszystkich nagród, wypłat to 1676 zł - jestem bardzo zadowolona. W tej kwocie są zawarte również karty podarunkowe o łącznej wartości 590 zł.

Badania online, dyskusje, płatne zadania, reklamy:

925 zł (wpłaty) + 590 zł (karty podarunkowe)

Linkhous (reklamy kontekstowe, artykuły sponsorowane):

61 zł

Nagroda za dziennik:

100 zł

Jak widać to, że się skupiłam na szeroko rozumianych badaniach online wyszło mi na dobreSmile Oczywiście nie mam zamiaru z tego rezygnować, bo ilość dyskusji, testów, różnych badań mam wrażenie wciąż rośnie. Jak wiadomo nie do wszystkich łatwo się dostać, ale warto próbować i nawet przy paru porażkach się nie poddawać. Jak nie jedno badanie, to drugie i tak dalej.

Muszę jednak przyznać, że zrezygnowałam z mojej jednej domeny, którą chciałam rozwijać, chciałam na niej zarabiać. Cóż sama ją zaniedbałam, nic z nią nie robiłam, a niestety jak wiecie, trzeba taką domenę opłacić, więc sobie ją odpuściłam.

Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 27-10-2023 14:45

Mam pytanie czy ktoś jest w społeczności Google Bard? Jeśli tak to mam prośbę o napisanie na czacie do moderatora o aktywowanie mi konta, bo mi z nieznanych przyczyn je zablokowano i nie mogę się zalogować. Jakby co mój nick w społeczności to Ggusia.