Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 16-10-2021 00:14

(15-10-2021 23:29)boksowany napisał(a):  
(07-09-2021 21:38)ggusiaja napisał(a):  
(07-09-2021 13:58)Zaperr44 napisał(a):  Robisz może jeszcze ankiety na studentswatch? Widzę że dużo się zmieniło i to na gorsze, ankiety rodem z clixsense gdzie wywalają automatycznie a dziś po zrobieniu jednej strona padła i nie dostałem pointsa, parodia.
Na szczęście zostało mi tylko 7 do wypłaty i już więcej tam nie zaglądam Big Grin

Tak, robię tam ankiety, ale wypełniam tylko te ich standardowe, które są od zawsze. Tych z rotatora nie ruszam, bo wolę je robić w ySense albo Surveyo24. Poza tym jak próbowałam to mnie z większości wyrzucało, więc dałam sobie spokójSmile

Gdzie na SW panel jest rotator ??? Bo ja widze tylko takie ankiety


a żeby coś było za Cashpoints to musze sie nieźle naczekać
[Obrazek: Zrzut-ekranu-108.png]

Nie widzę na tym zdjęciu żadnych ankiet z rotatora. Dlaczego? Niestety nie wiem, u mnie wygląda to zupełnie inaczej. Mam ich sporo, choć ich nie wypełniam.


[Obrazek: SSW.png]


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Zaperr44 - 10-11-2021 17:35

(16-10-2021 00:14)ggusiaja napisał(a):  
(15-10-2021 23:29)boksowany napisał(a):  
(07-09-2021 21:38)ggusiaja napisał(a):  
(07-09-2021 13:58)Zaperr44 napisał(a):  Robisz może jeszcze ankiety na studentswatch? Widzę że dużo się zmieniło i to na gorsze, ankiety rodem z clixsense gdzie wywalają automatycznie a dziś po zrobieniu jednej strona padła i nie dostałem pointsa, parodia.
Na szczęście zostało mi tylko 7 do wypłaty i już więcej tam nie zaglądam Big Grin

Tak, robię tam ankiety, ale wypełniam tylko te ich standardowe, które są od zawsze. Tych z rotatora nie ruszam, bo wolę je robić w ySense albo Surveyo24. Poza tym jak próbowałam to mnie z większości wyrzucało, więc dałam sobie spokójSmile

Gdzie na SW panel jest rotator ??? Bo ja widze tylko takie ankiety


a żeby coś było za Cashpoints to musze sie nieźle naczekać
[Obrazek: Zrzut-ekranu-108.png]

Nie widzę na tym zdjęciu żadnych ankiet z rotatora. Dlaczego? Niestety nie wiem, u mnie wygląda to zupełnie inaczej. Mam ich sporo, choć ich nie wypełniam.


[Obrazek: SSW.png]

Ja własnie otrzymałem wiadomość od Kantara że wypełniłem tylko 13 dni dzienniczka jakim cudem? Rolleyes Mam 99% pewności ze codziennie wchodziłem i wypełniałem, coś mi się wydaję oni chyba na niektórych przycinają by na wypłatach oszczędzić


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 14-11-2021 18:36

Witam po długiej przerwieSmile Mój brak wpisów w sumie nie wiązał się zasadniczo z żadnymi poważnymi sprawami, jakoś tak nie miałam zupełnie weny w październiku albo mocy żeby coś napisać. Czasami czuję się jakby to było "wypalenie zawodowe" Wink

Ogólnie październik był też chyba najgorszym miesiącem zarobkowym w tym roku. Trochę ankiet było, ale nie jakoś bardzo dużo. Tekstów na TextBookers było znacznie mniej niż wcześniej i widzę to nie tylko po swoich zarobkach, ale też rankingu jaki tam widnieje. Cóż podsumuje pokrótce zyski z października a później napiszę co zrobiłam i co planuję w najbliższym czasie zrobić.

Zysk w październiku wynosi: 583 zł (malutko)

483 zł - z ankiet, społeczności zamkniętych, aplikacji, stron z zadaniami
100 zł - teksty napisane w TextBookers

Co oprócz tego zrobiłam?

Założyłam nową stronę, ale tym razem z płatną domeną (na darmowym WP nic się nie dało zrobić), umieściłam tam jeden post i póki co tyle. Mam pomysł na kolejny wpis i już coś zaczęłam sobie pisać, ale zaprzestałam i tekst czeka aż go dokończę.

Parę tekstów napisałam w TextBookers, w sumie pewnie 100 zł z tego będzie, do końca miesiąca może jeszcze coś tam napiszę.

Ogólnie w październiku sporo mi doszło reklam kontekstowych w Magenet i jakieś bonusy wpadły za wrzesień i październik. Oczywiście kwoty nie powalają, ale że nic z tym nie muszę robić to sobie tam jakieś pieniądze nadal zbieram. Oprócz tego dodałam tam tą nową stronę i chyba wczoraj dopiero się zaindeksowała i jest widoczna u nich.

Co do reklam kontekstowych to nadal pomału sobie zbieram w SeoPilot, tam jeszcze nowej domeny nie dodałam. W Linkhouse też jedno małe zlecenie wpadło. Poza tym odezwała się do mnie inna tego typu firma z prośbą o wycenę. Wycenę wysłałam i póki co ciszaSmile

Koniec roku to dość duży ruch w ankietach i społecznościach zamkniętych, także miejcie oczy szeroko otwarte i bądźcie czujni.
Od jutra zaczynam udział w kilkudniowym forum za 110 zł. Poza tym zostałam wytypowana w pewnej aplikacji do testowania produktów i jeśli wszystko dobrze pójdzie to mogę na tym zarobić również 110 zł.

Dla osób które wypełniają ankiety mam taką wskazówkę, od jakiegoś czasu na ySense są dzienne ankiety za 1 cent oraz co jakiś czas można aktualizować swój profil i tez się za to otrzymuje wynagrodzenie bodajże za 10 pytań 2 centy. Drobne, ale zawsze bliżej wypłaty. Z resztą w październiku ySense mnie akurat miło zaskoczyło bo zarobiłam tam 30$, a u mnie rzadko się tak dzieje na tej stronie.

Jeśli działacie na stronie Keeprewarding to zachęcam do aktywacji tam Push Notifications, powiadomienia dostajecie każdego dnia, trzeba w nie klikać i można je od razu zamknąć. Raz na tydzień jest podsumowanie i otrzymujecie środki na swoje konto Keeprewarding. U mnie zazwyczaj jest to 66 centów na tydzień. Roboty przy tym prawie nie ma. Linki do strony jakby ktoś był zainteresowany poniżej:

Ref link --> https://keeprewarding.com/home?ref=ggusia

Czysty link --> https://keeprewarding.com/

[Obrazek: kee.png]


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 18-11-2021 08:51

Warto sprawdzić tolune jest ankieta za 1400 pkt można dostać się do społeczności Herbalife Nutrition Collaboration w C Space.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 18-11-2021 09:13

(18-11-2021 08:51)Kryspin napisał(a):  Warto sprawdzić tolune jest ankieta za 1400 pkt można dostać się do społeczności Herbalife Nutrition Collaboration w C Space.

Tak u mnie też była, ale niestety się nie dostałam. Jednak i tak dzięki za cynkSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 18-11-2021 09:33

Kryspin a Ty miałeś od razu przyjęcie, czy czekałeś może na @?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 18-11-2021 10:02

(18-11-2021 09:33)obey93 napisał(a):  Kryspin a Ty miałeś od razu przyjęcie, czy czekałeś może na @?

na koniec było napisane że mail przyjdzie w ciągu 2 tygodni. Wcześniej do takich społeczności od razu przychodził mail.




Właśnie dostałem maila że się dostałem.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - adam_per - 23-11-2021 19:50

wow, ostro jedziesz na swpanel, choc cashpoints mam mniej, ale socialpoints znacznie wiecej, mimo wszystko nigdy nie zalapalem sie na 6 punktow cashpoints, jak ty to robisz?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 23-11-2021 20:12

ggusiaja pamiętasz może do kiedy jest społeczność rowerowa?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 23-11-2021 23:22

(23-11-2021 20:12)Kryspin napisał(a):  ggusiaja pamiętasz może do kiedy jest społeczność rowerowa?

Dokładnie to nie wiem, ale miała być ogólnie przez tydzień, z tego co pamiętam, max 10 dni. Widzę, że te ostatnie zadania mam jeszcze aktywne przez 3 dni, więc pewnie do 26. 11

(23-11-2021 19:50)adam_per napisał(a):  wow, ostro jedziesz na swpanel, choc cashpoints mam mniej, ale socialpoints znacznie wiecej, mimo wszystko nigdy nie zalapalem sie na 6 punktow cashpoints, jak ty to robisz?

Widocznie mój profil jest dopasowany do tych ankiet, ale to są te z rotatorów, więc ich i tak nie robię.