Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 19-06-2021 19:20

(19-06-2021 17:57)Zaperr44 napisał(a):  Czy dostał ktoś z was może kiedyś bana w klubie kantar? Dziś chciałem się zalogować ale dane nie wchodził a przy przypomnieniu pokazuję że taki użytkownik nie istnieje..

To raczej błąd techniczny, mi się pokazuję "błąd połączenia z bazą danych".


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 20-06-2021 09:47

(19-06-2021 17:57)Zaperr44 napisał(a):  Czy dostał ktoś z was może kiedyś bana w klubie kantar? Dziś chciałem się zalogować ale dane nie wchodził a przy przypomnieniu pokazuję że taki użytkownik nie istnieje..

U mnie nie ma problemu z logowaniem. Napisz do nich, być może tak jak Obey pisał to u nich jakiś błąd.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 24-06-2021 10:52

@Zaperr44 mi już działa a Tobie?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 01-07-2021 18:10

Zakończył się czerwiec i czas na podsumowanie.

Czerwiec to jak do tej pory najlepszy miesiąc w zarabianiu w InternecieSmile Jestem mega zadowolona i powiem szczerze, że chciałabym, żeby na jednym takim wyniku się nie skończyło (choć już raz 1000 przekroczyłam).

Tym razem zacznę od łącznej sumy zarobionych pieniędzy. W czerwcu zarobiłam (z różnych źródeł):

1150 zł - to mój rekordHuh

Źródła zarobku podzielę na 3 kategorie:
- płatne ankiety, płatne zadania, płatne reklamy - łącznie 745 zł
- reklamy na stronie AdSense - 305 zł (moja pierwsza wypłata)
- nagroda za prowadzenie dziennika na jednym z forum - 100 zł

W moim odczuciu najwięcej działo się w takich panelach jak Prolific, ySense (pierwszy raz zrealizowałam tu w jednym miesiącu aż 3 wypłaty), Surveyo24, Norstat, Picoworkers.

Niestety 2 społeczności zostały zamknięte i to jest Visa Cspace oraz IpsosVibe - szkoda, bo zawsze to strata paru dyszek w miesiącu.

Plany na przyszły miesiąc, to wciąż rozwijać blog, pozyskiwać nowych odbiorców, wymyślić ciekawą nazwę domeny na kolejną stronę, wysłać 7 tekstów zamówionych w ramach stałej współpracy (2 już mam napisane), opublikować post na blogu, dodać wykaz nagród.

To tak pokrótce, bo chwilę odpoczynku też chciałabym mieć, wiadomo, że są wakacje i warto swoje "baterie naładować" do dalszej pracy Smile

Pozdrawiam wszystkichSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 01-07-2021 18:19

Mamy podobny wynik z ankiet w czerwcu ;-),
gratulacje za pierwszą wypłatę z adsense - oby tak dalej :-)!


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 01-07-2021 19:01

(01-07-2021 18:19)obey93 napisał(a):  Mamy podobny wynik z ankiet w czerwcu ;-),
gratulacje za pierwszą wypłatę z adsense - oby tak dalej :-)!

DziękujęSmile Tobie gratuluję wysokiego wyniku z ankietSmile Życzę oczywiście jeszcze wyższych wynikówSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - shf - 01-07-2021 20:17

"- reklamy na stronie AdSense - 305 zł (moja pierwsza wypłata)"

Jaka tematyka strony była? I w jakim czasie uzyskany zysk (miesiac może)? No i ile masz wejść unikalnych uu miesięcznie? Big Grin


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 01-07-2021 22:32

(01-07-2021 20:17)shf napisał(a):  "- reklamy na stronie AdSense - 305 zł (moja pierwsza wypłata)"

Jaka tematyka strony była? I w jakim czasie uzyskany zysk (miesiac może)? No i ile masz wejść unikalnych uu miesięcznie? Big Grin

Tematyka to zarabianie w sieci na różnych stronach, płatnych ankietach, ogólnie metody zarabiania/dorabiania przez Internet. Dłużej niż miesiąc, ogólnie to ostatnie dwa miesiące największy zysk. W ostatnim czasie około 1000 uu.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 17-07-2021 17:19

Witam w drugiej połowie lipcaSmile
Wpis miałam zamieścić wczoraj, ale zabrakło mi siły. Wszystko dlatego, że zaczęłam znów więcej robić żeby zarobić. Muszę przyznać, że na początku lipca dopadł mnie totalny leń i około tygodnia prawie nic nie zrobiłam, w tym również wyjechałam z dziećmi na krótkie wakacje. Ten wyjazd był naprawdę fajny i relaksujący, wyluzowałam się z dziećmi totalnie, ale widzę że potrzeba nam było tego.

- W pierwszej połowie lipca napisałam 7 tekstów i je wysłałam, teraz czekam na zapłatę. Zysk z tej pracy to około 313 zł.
- Wstępnie mam już nazwę domeny nowej strony, którą chcę za jakiś czas zacząć prowadzić. Nie wiem tylko czy w domenie może być taki znak jak "&", jak nie to dam zwykłe "and".
- Na blogu doszły mi kolejne reklamy kontekstowe. Jest ich w sumie 15 w Magenet, 1 w Seopilot. Moją stronę też dodałam do Linkhouse, ponieważ sami do mnie napisali - trochę się zdziwiłam, ale może mieć to związek z ostatnim moim wpisem na stronie.

Co do ankiet, to na początku miesiąca zwolniłam tempo ze względu na pisanie tekstów i wyjazd, teraz nadrabiam i ogólnie zauważyłam wzrost ilości zaproszeń do badań. Sporo czasu również poświęcam stronie Picoworckers, bo zbiera się dość szybko i łatwo. Wczoraj zleciłam wypłatę z ySense, Surveyo24. Parę wypłat równiez już do mnie dotarło w tym z Zymetrii, Klubu Kantar (wczoraj pojawiła się u mnie ankieta składająca się z kilku części za 600 pkt, jeszcze się za nią nie zabrałam), The Street, Norstat, Badania Opinii, społeczności Food&more. Pomału zaczyna się rozkręcać panel Manulo, ankiety są tam dość krótkie i przyjemne, ja póki co uzbierałam 70 pkt, więc jeszcze sporo do wypłaty, a jest ona od 500pkt (=50 zł). Czekam nadal na zaliczenie ankiety z Toluny za 200 zł.

Jeśli chcecie kod zniżkowy do Aliexpress to koniecznie zajrzyjcie do mojego tematu --> https://zarabiam.com/Temat-Kod-znizkowy-do-Aliexpress-4-na-zakupach-171967 - akcja ważna do końca września. Można korzystać wielokrotnie, wystarczy działać zgodnie z instrukcją.

Plany na najbliższe dni są takie żeby nadrobić zaległości czyli dodać dowody wypłat na blog i dodać wpis. Reszta to tak jak wcześniej zwiększenie ilości odbiorców i zwiększenie ruchu, wykonywanie zadań, wypełnianie ankiet.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 17-07-2021 18:59

Ja pamiętam rok temu też była ankieta na Tolunie w czerwcu za ponad 66 zł i została zaakceptowana na początku sierpnia pewnie i tak też tak będzie Wink polecam teraz mojezakupy gdzie zmienili regulamin od 1 lipca i można w pół roku zebrać dobrą sumę pieniędzy za zbieranie punktów masz swoją stronę możesz polecać więc w pół roku uzbierać Ci 5000 pkt to żaden problem za to dają drugie 5000 pkt oczywiście też za mniejsze uzbieranie punktów wlicza się w to skanowanie zakupów polecanie wypełnianie ankiet itd. znieśli też limity wypłat Wink