Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 03-06-2021 16:11

(27-05-2021 11:28)ggusiaja napisał(a):  
(27-05-2021 10:54)Kryspin napisał(a):  Mieliście już ankietę smokers na Tolunie? Bo czytałem że niektórzy już mieli.

U mnie też jeszcze nie było, nadal czekam.

Dzisiaj w końcu dostałem wow


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 03-06-2021 16:27

(03-06-2021 16:11)obey93 napisał(a):  
(27-05-2021 11:28)ggusiaja napisał(a):  
(27-05-2021 10:54)Kryspin napisał(a):  Mieliście już ankietę smokers na Tolunie? Bo czytałem że niektórzy już mieli.

U mnie też jeszcze nie było, nadal czekam.

Dzisiaj w końcu dostałem wow

U mnie też jest właśnie ją robięHuh


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 03-06-2021 21:14

U mnie też doszła Wink teraz trzeba będzie trochę poczekać na dodanie punktów ale na taką sumę warto poczekać Big Grin


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 04-06-2021 10:02

Jak zwykle o tej porze czyli na początku każdego miesiąca robię podsumowanie poprzedniego miesiąca. Wyszło masło maślane, ale myślę, że każdy na forum zrozumie o czym piszęSmile

Tym razem zarobki z maja będą podzielone na 2 kategorie:

I - ankiety, badania, zadania, reklamy, społeczności zamknięte:

428 zł

II - pisanie tekstów

306 zł

Łącznie w maju zarobiłam:

734 zł

Nie jest źle, jak na mnie, ale powiem szczerze że mogło być lepiej. Po ostatnim wyniku smaczek jest na więcej.

W maju na wyróżnienie zasługuje Toluna, Prolific, Surveyo24 oraz ySense. Choć mamy początek czerwca to widzę, że ta tendencja utrzyma się.

W poprzednim miesiącu z paru aktywności i zadań zrezygnowałam ponieważ nie jestem mobilna i nie miałam mozliwości ich zrobienia, szczególnie chodzi mi o zadania w społeczności IpsosVibe. Szkoda bo wynagrodzenie było wysokie.

Trochę czasu spędziłam na wykonywaniu zadań w Picoworkers, (link w sygnaturze), niedługo pewnie opis pojawi się na blogu.

Starałam się w maju bardziej promować blog i go pozycjonować, efekty są dość dobre, ale nadal wymaga to sporo pracy.

Parę reklam kontekstowych doszło mi w Magenet, więc mam nadzieję, że w przyszłości również tu będą jakieś stałe zyski.

Planuję także stworzenie nowej strony o zupełnie innej tematyce i też zarabianiu na niej.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - shf - 06-06-2021 23:34

Zawsze to 700 zł dodatkowego hajsiku w ciągu miecha Big Grin Gz! To za czerwiec wpada 2x tyle Big Grin ?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 07-06-2021 07:51

(06-06-2021 23:34)shf napisał(a):  Zawsze to 700 zł dodatkowego hajsiku w ciągu miecha Big Grin Gz! To za czerwiec wpada 2x tyle Big Grin ?

Dobrze by było gdyby 2 razy tyle było w czerwcuSmile jakby było 4 razy więcej też bym się nie obraziła, ale to dopiero początek miesiąca, więc trudno stwierdzić ile będzie ostatecznieSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 10-06-2021 08:24

Moje ostatnie aktywności w Internecie to przede wszystkim blog i ankiety.

Na blogu pojawił się nowy wpis, tym razem związany z zarabianiem na stronie/blogu. Jeśli macie ochotę się zapoznać z jego treścią to zapraszam tu: https://www.dochodplus.pl/index.php/2021/06/09/5-sprawdzonych-sposobow-zarabiania-na-blogu-stronie-w-2021-roku/

Poza tym muszę znów wyróżnić Prolific jeśli chodzi o ankiety, ale raczej nie ilość a stawki za te ankiety. Wiem, że wiele osób zostało zablokowanych na tej stronie i zastanawiam się kiedy na mnie trafi, ale póki co nie miałam tam problemów. Natomiast w ostatnim czasie wypłaciłam 96 zł i czekam na zatwierdzenie jeszcze 2 ankiet za 7 funtów.

W ySense jest ostatnio dużo badań, więc szykuje się kolejna u mnie wypłata, będzie to już 2 wypłata w tym miesiącu. Pamiętajcie, żeby tam zaglądać i sprawdzać dostępność ankiet.

Ostatnio na FB spotkałam się z nowym panelem Manulo, póki co zrobiłam tam jedną ankietę. Czy macie jakieś doświadczenia z tym panelem? Ja póki co testuję. Wypłata jest tam od 500 pkt (50 zł), ale ja mam dopiero 10, zobaczymy czy się to rozkręci czy nieTongue


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 10-06-2021 13:08

Na Tolunie jest ankieta za 200 pkt i można dostać się do badania o napojach % za 50 000 pkt aktualnie trwa czat na żywo i jest 6 tematów.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 10-06-2021 15:01

(10-06-2021 13:08)Kryspin napisał(a):  Na Tolunie jest ankieta za 200 pkt i można dostać się do badania o napojach % za 50 000 pkt aktualnie trwa czat na żywo i jest 6 tematów.

Ja niestety nie zdążyłam, ale mimo wszystko dzięki za cynkSmile Mam nadzieję, że komuś się udało jeszcze dostać.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Zaperr44 - 19-06-2021 17:57

Czy dostał ktoś z was może kiedyś bana w klubie kantar? Dziś chciałem się zalogować ale dane nie wchodził a przy przypomnieniu pokazuję że taki użytkownik nie istnieje..