Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 03-10-2020 15:10

Witam, nadszedł czas na podsumowanie zarobków z września.

Pierwsza kwota dotyczy ankiet, społeczności zamkniętych:

- 468 zł

Druga kwota to zysk z pisania artykułów, we wrześniu napisałam 3 teksty:

- 103 zł

Łączna suma: 571 zł

Nie jest to najwyższy wynik, ale jest zadawalającySmile Dowody wypłat na blogu pojawią się w ciągu najbliższych dni, kiedy cała moja rodzina upora się z przeziębieniem i odeśpimy nieprzespane noceWink

Znów mam małą radę dla osób wypełniających ankiety w ySense, w zakładce REVENUE UNIVERSE w CPX Research również czasem są przyznawane pojedyncze centy za nie ukończoną ankietę, także warto zaglądać jesli brakuje nam oferty do otrzymania bonusu.

Natomiast w Keeprewarding jest podobnie z Theorem Reach, z CPX Research oraz w Tap Research zdarzają się ankiety za 3 punkty (czyli 3 centy) takie kwalifikujące, ale jeśli nawet się nie dostaniemy to te gwarantowane punkty otrzymujemy. Pamiętajcie wtedy, żeby kliknąć na tę ankietę jeszcze raz, żeby odebrać punkty.

Zauważyłam, że w Badania Opinii już przyznają punkty za ankiety poleconych.

Mam nadzieję, że to co napisałam jest zrozumiałeSmile Jakby co piszcieSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 13-10-2020 20:08

Witam, dziś krótki wpis o ankietach, a dokładnie o panelu ySense. Jak wiecie wypełnianie płatnych ankiet daje pewną możliwość dorobienia mniejszych i większych pieniędzy, ale trzeba mieć świadomość tego, że badania jednego dnia są i jest ich dużo, a kolejnego dnia nie ma żadnego dostępnego kwestionariusza. Nie do wszystkich się również dostaniem i nie wszystkie ukończymy. Tak jest we wszystkich znanych mi panelach badawczych.

Wczoraj w ySense nie zrobiłam ani jednej ankiety, dziś 4 za sumę 2,32$ i tak powoli i cierpliwie jestem prawie na półmetku do kolejnej wypłatySmile


[Obrazek: 13-y-Sense.png]


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 22-10-2020 11:02

gguasiaja miałaś ankiety z reaktora po 20 zł? Długie ale fajne Smile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 22-10-2020 21:20

(22-10-2020 11:02)Kryspin napisał(a):  gguasiaja miałaś ankiety z reaktora po 20 zł? Długie ale fajne Smile

Tak jedno mam już za sobą i dzięki temu zleciłam wypłatęSmile Szczerze mówiąc mogłabym częściej robić takie ankiety, za taką stawkę to naprawdę spokoSmile A jeszcze jedno dostałam, ale jeszcze nie zrobiłam i nie wiem czy będzie nadal aktywne, bo dziś mało siedziałam przed komputerem. Reaktor Opinii w tym roku naprawdę zyskał w moich oczachSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 23-10-2020 12:33

Tak w ogóle na Tolunie jest znowu rekrutacja do forum Visa warto się dostać 48 zł miesięcznie się dostaje


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 23-10-2020 18:41

(23-10-2020 12:33)Kryspin napisał(a):  Tak w ogóle na Tolunie jest znowu rekrutacja do forum Visa warto się dostać 48 zł miesięcznie się dostaje

Dzięki za cynk, u mnie niestety nie byłoSad Ale może innym się poszczęści.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 02-11-2020 18:03

Witam, nadszedł czas aby podsumować miesiąc październik, który niestety ale jesli chodzi o zysk nie był najlepszy, można nawet powiedzieć, że dość słaby. Jednak to co zrobiłam w październiku mam nadzieję, że przełoży się na wynik w listopadzie.

Suma wszystkich nagród, wypłat to 334 zł.

W tym uwzględniłam wypłatę 20$ z TwitchFollowers - ogólnie strony na blogu nie polecam gdyż jak wie większość użytkowników nie zawsze wypłaty się w tym serwisie otrzymuje, czasem banują za byle co. Mi póki co taka sytuacja sie nie przytrafiła, aczkolwiek może się przydarzyć.

W październiku udało mi się dostać do 4 - dniowego forum w Zymetrii za 45 zł. Miałam również możliwość brania udziału w badaniu z aplikacją, ale zrezygnowałam ze względu na chorobę moich dzieci. Oczywiście napisałam do panelu z wyjaśnieniem. W Reaktorze Opinii brałam udział w dwóch częściach badania muzycznego za który w sumie otrzymałam 40zł, teraz czekam tu na wypłatę w wysokości 54 zł. W październiku zaczęłam również dzienniczek w Klubie Kantar, który potrwa jeszcze jakieś 3 tygodnie, mam za niego otrzymać 600 pkt.

Jak zwykle wypełniałam na bieżąco ankiety, wykonywałam rózne zadania, zapisałam sie do jednego z serwisów, który niedawno znów został opisany na forum - Bow24.

I tak pomału do przodu. W tym miesiącu nie pisałam artykułów.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 03-11-2020 20:35

@ggusiaja długo zbierałaś na wypłatę z Twitchfollowers? Ja coś zraziłem się do nich przez te wszystkie captcha Tongue


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 04-11-2020 10:50

(03-11-2020 20:35)obey93 napisał(a):  @ggusiaja długo zbierałaś na wypłatę z Twitchfollowers? Ja coś zraziłem się do nich przez te wszystkie captcha Tongue

Zbierałam dokładnie 6 miesięcy, więc sporo czasu, ale codziennie tam nie "klikam", bo nie mam aż tak dużo na to czasu i wytrwałości. Poza tym nie mam wykupionego konta premium, więc mogę tylko do 1$ dziennie, a wiadomo, że codziennie nie ma aż tylu tych zwykłych ofert do kliknięcia. Co do captcha to rzeczywiście może zniechęcaćSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 14-11-2020 21:34

Witam, półmetek miesiąca więc chciałabym podsumować te dwa pierwsze tygodnie listopada.

Przede wszystkim troszkę moje plany musiały zejść na drugi plan ponieważ mój starszy syn zaczął nauczanie zdalne i wszystko stanęło na głowie. Sprzęt teraz wykorzystuje on do nauki, więc od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 13 jestem w sumie bez możliwości robienia czegokolwiek co jest związane z zarabianiem w sieci. Niestety, z telefonu nie mogę korzystać, bo zasięg tu gdzie mieszkam jest tak słaby, że nic nie można zrobić.

Jednak mimo tych powiedzmy przeszkód udało mi się w tym miesiącu wykonać 46 ankiet, które ukończyłam i za które otrzymałam wynagrodzenie. Pewnie z podobnej sumy ankiet mnie wyrzuciło, bo nie spełniałam odpowiednich kryteriów. Cóż jak na mnie i czas jaki mogłam na to poświęcić jest naprawdę ok.

Najwięcej badań wykonałam w Prolific, ySense, Surveyo24 i YouGov.

Sporo ankiet miałam również w Badania Opinii, jednak do żadnego się nie zakwalifikowałam - niestety.

Do tej pory otrzymałam wypłaty z Reaktora Opinii (54 zł), społeczności The Street (50 zł), ySense (10$), Prolific (około 12 £), Surveyo24 (6$), SWPanel (50 zł).

Jak będzie dalej zobaczymySmile