Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 04-08-2019 21:53

Podsumowałam dziś wypłaty i nagrody z wszystkich serwisów i suma jaka wyszła to 470zł.

Znów blisko 500zł. jakoś tak ładnie ostatnio idzie, mimo mniejszego zaangażowania. Jednak teraz wzięłam się bardziej do pracy i mam nadzieję, że sierpień będzie lepszy. W tym tygodniu postaram się dodać wpis z kolejnym zestawieniem wypełnionych ankiet i wykonanych zadań oraz aktywności w Internecie.

Mój blog ma już 2 lataSmile Mija również rok od ostatniego rocznego podsumowania więc pewnie w dzienniku podam ile wynosi łącza suma zarobionych pieniędzy za ostatnie 12 miesięcy.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 06-08-2019 16:22

Tak jak napisałam w ostatnim moim poście minął kolejny rok kiedy zarabiam w internecie. Dlatego podsumowuję pokrótce moje wyniki z 12 ostatnich miesięcy.

Sierpień'18 - 217zł.
Wrzesień'18 - 570zł.
Październik'18 - 440zł.
Listopad'18 - 398zł.
Grudzień'18 - 636zł.
styczeń,19 - 370zł.
Luty'19 - 327zł.
Marzec'19 - 391zł.
Kwiecień'19 - 579zł.
Maj'19 - 573zł.
Czerwiec'19 - 517zł.
Lipiec'19 - 470zł.

Są tu objęte wszystkie nagrody, wypłaty i doładowania telefonów.

Suma to 5,488zł
.

Nie uwzględniłam tu pieniędzy zarobionych z współpracy związanej z blogiem. Tylko różne serwisy zarobkowe, panele badawcze, społeczności zamknięte.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - dzemba - 06-08-2019 19:30

(06-08-2019 16:22)ggusiaja napisał(a):  Suma to 5,488zł

Dodatkowa wypłata, nieźle, gratuluje Smile

Czy zarobki z bloga i innych poczynań zbliżają się do tej kwoty?


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 06-08-2019 20:07

(06-08-2019 19:30)dzemba napisał(a):  
(06-08-2019 16:22)ggusiaja napisał(a):  Suma to 5,488zł[/color].

Dodatkowa wypłata, nieźle, gratuluje Smile

Czy zarobki z bloga i innych poczynań zbliżają się do tej kwoty?

DziękujęSmile

Niestety zarobki z bloga nie przekładają się na aż taką kwotę, raczej jest to kwota około 500zł., jednak kwotę tę zyskałam od końca marca, więc nie jest najgorzej. I szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego, że będzie jakaś współpraca związana z blogiem więc ogólnie jestem zadowolona.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 13-08-2019 21:41

Z opóźnieniem ale jest drugie zestawienie ankiet, aktywności na moim blogu https://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2019/08/ii-zestawienie-aktywnosci-wykonanych.html

Znów z czasem u mnie dość kiepsko, dziś siedziałam może z 15 minut przy komputerze, więc bardzo mało zrobiłam. Dlatego wpis w dzienniku będzie skromny i spróbuję nadrobić to co się udaSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 21-08-2019 22:15

Co udało się zrobić przez ostatni tydzień?

1.Aktualizowałam otrzymane nagrody na blogu.
2.Troszkę znów wzięłam się za promowanie bloga.
3.Stworzyłam listę odnośnie artykułu, który mam napisać w ramach współpracy.
4. Standardowo wypełniałam ankiety i uzupełniałam rózne wpisy w społecznościach zamknietych. Wczoraj bardzo ładnie poszło mi w prolific (bonus 0,31 Funta oraz 2 ankiety za 4,33 Funta, mogłabym już tu wypłacić, ale poczekam na zaliczenie jeszcze 3 ankiet). W ySense 2 ankiety i bonus, chciałabym w tym miesiącu wypłacić na Paypal, ale nie wiem jak dalej będzie z ankietami, bo dziś nie udało mi się zrobić żadnej.

Moje plany na pozostałe dni sierpnia to post dotyczący 3 zestawienia badań, promocja bloga, być może kolejny udział w 2-tygodniowym projekcie Let's Talk Health.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 31-08-2019 18:59

Ostatni dzień sierpnia więc mogę podsumować ten miesiąc.

Łączna suma wszystkich nagród z róznych serwisów zarobkowych w tym z paneli badawczych, społeczności zamkniętych to około 526zł. Wynik mnie satysfakcjonujeSmile

Być może byłoby ciut więcej, ale nie dotarły do mnie jeszcze wypłaty z:
Badania Opinii - 50zł.
Klub Kantar - 32zł.
Keeprewarding - 5$

Miałam napisac kolejny post przedstawiający zestawienie ankiet i aktywności jednak korzystałam z tych ciepłych dni tak bardzo jak tylko mogłam - trzeba żyćSmile

Dlatego zrobię jedno za okres od 2 sierpnia do 31 sierpnia - postaram się zrobić to jak najszybciej.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 15-09-2019 14:29

Bardzo długo nic tu nie pisałam, wszystko zbiegło się w jednym czasie i naprawdę trudno mi było cokolwiek zrobić, zaległości miałam naprawdę duże, starałam się wszystko nadrabiać, jednak nie było to łatwe. Poza tym nowe społeczności, nowe projekty w innych społecznościach też spowodowały brak czasu na inne aktywności.

Bardzo spóźniony post przedstawiający zestawienie badań, zadań i aktywności https://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2019/09/iii-zestawienie-wypenionych-ankiet.html

Uzupełniłam nagrody za sierpień - widzicie sami, że naprawdę zaległości miałam duże.

Przesunięty termin współpracy związanej z blogiem, miał być koniec sierpnia, mam czas do wtorku. Część już zrobiłamSmile

W okresie od 1 do 15 września zrobiłam mniej ankiet niż zwykle, ze względu na chorobę dzieci. Także kolejne tygodnie znów będę starała się wyjść na "zero":)


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 02-10-2019 21:18

Witam Wszystkich po długiej przerwieSmile

Mam bardzo mało czasu a obowiązki rodzicielskie pochłonęły mnie doszczętnie. Muszę przyznać, że przez cały wrzesień wykonałam zaledwie 28 ankiet, brałam udział w kilku społecznościach, ale w sumie robiłam naprawdę bardzo niewiele.

U mnie dziś podsumowanie wszystkich nagród i zarobków za wrzesień.

Suma uzyskana z różnych serwisów zarobkowych to:

581zł.

Poza tym w ramach współpracy związanej z pisaniem tekstów uzyskałam 30zł.

Co łącznie daje 611zł.

Oczywiście jestem zadowolona z wyników, jednak gdyby nie różne projekty w społecznościach zamknietych oraz programy partnerskie wynik byłby o wiele niższy. Jak będzie dalej, póki co myslę, że będzie jeszcze trudniej ale będę starała się robić jak najwięcej mogę i czas na to pozwoliSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 24-10-2019 21:53

Sam fakt, że znalazłam chwilę, żeby napisać coś w dzienniku świadczy o tym że może za parę tygodni wyjdę na zero z zaległościamiCool

Jak to w życiu bywa raz z górki raz pod górkę - najwyraźniej ten etap jest znacznie pod górkę i to bardzo stromą. Przede wszystkim zdrowie szczególnie dzieci jest w znacznie gorszym stanie, więc skupiam się na nich, co skutkuje małą ilością czasu, zmęczeniem. Oczywiście staram się nadal robić wszystko jak najlepiej potrafię i w domu i w zmaganiach internetowych.

Cóz do tej pory zrobiłam więcej ankiet niż w zeszłym miesiący, być może uda zrobić się dwa razy tyle. Zaproszeń mam naprawdę bardzo duzo, wybieram tylko te które są krótkie lub za dość wysokie wynagrodzenie.

W róznych społecznościa wypełniam zadania, odpowiadam na pytania, ale jest tego tak duzo, że niektóre mi umknęły, więc w listopadzie będzie raczej mniej wypłat z tego tytułu.

Co zaobserwowałam?

Bardzo dużą ilość ankiet w Prolific - sporo z nich otrzymałam na maila, ale i tak nie udało mi się wszystkich wypełnić. Z logowania miałam chyba tylko jedną, poniewaz nie miałam czasu tam zaglądać. Pamiętajcie, żeby profil był wypełniony w 100%.

Jesli korzystacie z Globis Survey to zajrzyjcie w zakładke badania, bo u mnie dziś było dostepnych aż 7 ankiet.

Wiele zaproszeń otrzymywałam również z Lifepoints, Reaktor Opinii, Demando, Badania Opinii.

W tym miesiącu niespodziewanie wygrałam w społeczności Domowi Herosi Philipsa najwyższą nagrodę czyli 85zł.

Jesli braliście udział w społeczności kierowców to dajcie znac czy dostaliście meila z informacją o nagrodach? Osobiście jeszcze nic nie dostałam i zastanawiam sie czy tylko ja czy również inne osoby.