Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 22-02-2019 13:34

Jesli w profilu nie wyświetla się nagroda albo nie mieliście czerwonej kropki czyli powiadomienia to być może nie dostaliście. Tak to wygląda u mnie.


[Obrazek: elux.png]


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 22-02-2019 14:43

(22-02-2019 13:34)ggusiaja napisał(a):  Jesli w profilu nie wyświetla się nagroda albo nie mieliście czerwonej kropki czyli powiadomienia to być może nie dostaliście. Tak to wygląda u mnie.


[Obrazek: elux.png]

Gratuluję Smile No cóż ja nic nie mam, duża konkurencja i każdy ładnie pisał, a nagród było mało


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - kamys0 - 22-02-2019 16:41

No trudno, ktoś musi wygrać, a ktoś nie. Ggusiaja gratulujemy Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 22-02-2019 17:55

Dzięki za gratulacjeSmile Wiele osób się przyłożyło do zadania, myslę, że trudne mieli zadanie, jakie odpowiedzi mają być nagrodzone. Dziś mi się udało następnym razem ktoś inny może mieć szczęścieSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - kamys0 - 22-02-2019 19:47

Tylko dziwne, że już wczoraj dostałaś to powiadomienie, jak dopiero dziś oficjalne wyniki podali do wiadomości. Ja nie dostałam powiadomienia, choć z ankiety dostałam 3euro.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 22-02-2019 22:52

To nie jest dziwne, ponieważ w innym tego typu miejscu jestem i bardzo często jest tak, że najpierw mam powiadomienie a potem są oficjalne listy nagrodzonych osób. Z powiadomieniami również jest różnie czasem są a czasem ich nie ma. To obsługują ludzie więc różnie bywa.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Kryspin - 22-02-2019 22:57

(22-02-2019 22:52)ggusiaja napisał(a):  To nie jest dziwne, ponieważ w innym tego typu miejscu jestem i bardzo często jest tak, że najpierw mam powiadomienie a potem są oficjalne listy nagrodzonych osób. Z powiadomieniami również jest różnie czasem są a czasem ich nie ma. To obsługują ludzie więc różnie bywa.

gratuluje Wink jakbyś chciała zapro do The Street napisz na priv


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - kamys0 - 23-02-2019 07:41

No a jak wypłacą te pieniądze, bo też nadal nie ma żadnego info?


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 23-02-2019 14:33

Wszystkie informacie masz napisane przy nagrodzie. Rodzaj wypłaty Paypal.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - kamys0 - 23-02-2019 17:12

Nie mam nic napisane, bo nic nie otrzymałam na mejla... :/ Tylko z tej tabelki wiem. Nawet na "dzwonku" w panelu nic nie miałam.