Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowanie kampanii w M2M - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zablokowanie kampanii w M2M (/Temat-Zablokowanie-kampanii-w-M2M-154394)



Zablokowanie kampanii w M2M - Bobi2k17 - 02-02-2018 12:56

Witam, dwa miesiące temu brałem udział w kampaniach Mtu24 oraz You Can Drive na M2M, po miesiącu kampania zanikła mi z katalogu i do dziś nie mam tych dwóch kampanii dostępnych, ale na głównej tablicy informacyjnej piszę że od 1 Lutego stawki się zmieniają w tych dwóch kampaniach więc chyba są dostępne. Teraz pytanie czy jak założe drugie konto i na tym drugim zacznę promować tą kampanie to normalnie będzie to działać czy lepiej się nie bawić bo może to grozić blokadą konta głównego?


RE: Zablokowanie kampanii w M2M - PremAccHack - 02-02-2018 13:03

Jeśli podasz te same dane co na głównym to Cie zablokuja na 100% albo nie wypłaca pieniądze.


RE: Zablokowanie kampanii w M2M - rachman - 02-02-2018 17:36

To w końcu znikła czy zablokowana? Jak znikła to napisz do opiekuna programu i powinni sprawdzić co się stało że Ci "znikło".


RE: Zablokowanie kampanii w M2M - wrzochal11 - 03-02-2018 12:28

U mnie jest w katalogu, także coś jest u Ciebie nie tak. Tak jak przedmówca napisał, kontaktuj się opiekunem programu i to sprawdzą Smile