Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Deezer Premium+ 3 miesiące za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Próbki (/Forum-Darmowe-Probki-63)
+--- Wątek: Deezer Premium+ 3 miesiące za darmo (/Temat-Deezer-Premium-3-miesiace-za-darmo-154392)



Deezer Premium+ 3 miesiące za darmo - PremAccHack - 02-02-2018 12:36

[Obrazek: deezer-logo_84247.png]

Co trzeba zrobić żeby otrzymać 3 miesiące Deezer za darmo:
1. Rejestrujemy się do newslettera w tym miejscu (dwa pola po lewej, pierwsze to imię i nazwisko, drugie to adres e-mail)
2. Po jakimś czasie (ja dostałem na drugi dzień po rejestracji do newslettera) dostaniemy e-mail z kodem na darmowe 3 miesiące Deezer Premium+.
3. Otrzymany kod należy wpisać na stronie podanej w mailu, jednak żeby mieć taką możliwość wymagane jest użycie VPN (przynajmniej tak było w moim przypadku). Ja skorzystałem za aplikacji CM VPN na Androida, oczywiście wybrałem VPN niemiecki.
4. Zostajemy przeniesieni do logowania do konta Deezer, a następnie do PayPal w celu potwierdzenia aktywacji abonamentu.
5. Jeśli zależy wam tylko na darmowych 3 miesiącach, to anulujcie od razu subskrypcję w ustawieniach konta, żeby po tym czasie nie pobrało wam kasy z konta za jej przedłużenie.