Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OGAds z wujem flownem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: OGAds z wujem flownem (/Temat-OGAds-z-wujem-flownem-154388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - mahuzz - 27-02-2018 10:27

This Month : $1,359.66,

Mega zarobki! Gratki flown Smile


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 01-03-2018 13:38

Dzień 27 i 28
Cóż, chciałbym móc zakończyć miesiąc i dziennik jakimś sporym wynikiem, ale niestety nic z tego Lol

Wydane: $nic

Zarobione: $51.85 (27. luty) i $56.15 (28. luty)

[Obrazek: 27l.jpg]
[Obrazek: 28l.jpg]


Podsumowanie
Wspaniały był to miesiąc nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w marcu? Tego samego co w lutym. Dużo pieniędzy miałem, dużo piłem kawy, bo bardzo ją lubię i dużo spałem! #pdk
No i jakoś dotarliśmy ku końcowi. Mimo, że moje wyniki to nie jakieś wodotryski to myślę, że przez prawie codzienną prace udało mi sie osiągnąć zadowalający rezultat: zarobki ze stycznia zostały utrzymane (a nawet lekko podbite) i dniówki też poszły sporo do góry, choć może nie do zakładanych stabilnych $60.
Biorąc pod uwagę, że luty miał tylko 28 dni tym bardziej cieszy dobry wynik Wink W lutym udało się, też pobić rekord dniówki, ta osiągneła aż $99.

Zarobione przez luty:
[Obrazek: LUTY.jpg]
z czego $308.72 z nowych nisz, które stworzyłem na przestrzeni tego miesiąca.

Dziękuję osobom, które podrzucały mi pomysły na poradzenie sobie z niektórymi problemami jak i wszystkim obserwującym dziennik Smile
Nie dziękuję osobom, które zapychały mi skrzynkę niepoprawnymi gramatycznie wiadomościami w rodzaju "chcem zarabiać tag jag ty otpisz prosze"* Lol
*Do tych, którzy mieli konstruktywne pytania nic nie mam

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania lub przymyślenia to zachęcam do pisania w temacie - dam Wam na to 48h a potem poproszę jakiegoś kolorowego o zamknięcie tematu Wink

Dzięki raz jeszcze i życzę wszystkim wysokich zarobków Wink
a osobom, które wyłapały bany na stronki szybkiego wyjścia z tego gunwa






RE: Luty na OGAds z wujem flownem - jackbriggs - 01-03-2018 14:00

Będę tęsknił za tym dziennikiem Sad


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - Miedziany - 01-03-2018 15:27

Weź prowadź ten dziennik Big Grin


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - patttson - 01-03-2018 15:45

Kurde, pamietam jak czytałem pierwszy post, a tu już miesiąc zleciał, kurde Big Grin


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - Crausher - 01-03-2018 18:02

Kurła ale to był dobry dziennik Big Grin Życzę 2000$ w Marcu!
Pewnie jeszcze nie raz przejrzę to co tutaj pisałeś, bo mega mnie to motywowało. Pozdro! Cool


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - przeCinek19 - 01-03-2018 19:11

Ja zadałem konstruktywne pytania i nie dostałem odpowiedzi Sad


Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 01-03-2018 19:48

(01-03-2018 19:11)przeCinek19 napisał(a):  Ja zadałem konstruktywne pytania i nie dostałem odpowiedzi Sad


Ty zadales mi pytanie typu „zdradz mi w jakie nisze celujesz, bo nie chce mi sie samemu probowac”.
Na drugie Ci zaraz odpowiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - bimber14 - 01-03-2018 20:25

Gratki wielkie dla Ciebie. A pytanko jeszcze. Na jakich średnio pozycjach masz nowe filmy po dodaniu na YT?


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - twardy - 01-03-2018 20:31

Zeby Ci youtube wszystkie filmy pousuwal za to, ze konczysz dziennik!