Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OGAds z wujem flownem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: OGAds z wujem flownem (/Temat-OGAds-z-wujem-flownem-154388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


OGAds z wujem flownem - flown - 02-02-2018 09:36

UWAGA!
Poniższy tekst dotyczy moich działań z lutego 2018r. Aktualnie dziennik jest prowadzony w formie (comiesięcznych?) wpisów.

Podsumowanie lutego: KLIK
Przejdź do aktualnej części: KLIK

Cześć earnerzy,
w tym dzienniku będe opisywał wyniki swoich prac nad projektami pod OgAds.
Jako, że mam wolny niemal cały luty postanowiłem ruszyć temat i przywrócić moje zarobki na poziomie stabilnych $60/dziennie - miejmy nadzieje, że się uda.
Przez styczeń udało mi sie zarobić troche ponad $1300, ale jako że tendencja jest lekko spadkowa to przez luty nie chciałbym zejść poniżej $1000.
Bede bazował na ściąganiu trafficu z YouTuba, czyli tak jak zawsze. Ponadto bede próbował wypozycjonować landing page pod nisze, która generuje jakieś 40% dziennego urobku. W tym celu będe korzystał z, kultowego już chyba, poradnika Vasakiego.
Dziennik bede prowadził tylko i wyłącznie przez luty. Posty bede starał się dodawać codziennie lub co dwa dni. Celem dziennika jest przedewszystkim zmotywowanie mnie do pracy i poznanie waszych przemyśleń odnośnie moich działań, więc zapraszam do dyskusji.
Dobra, koniec smęcenia - jazda Wink

Dzień 1
Zacząłem działać na podstawie poradnika Vasakiego - porobiłem profile na socialach, podlinkowałem je i wykupiłem trochę lików, followów, itp. Ponadto wykonałem landing page pod nową niszę - dzisiaj robie pod nią filmik.
Pogoniłem też wietnamca, który nie dostarczył mi moich 'instant' wyświetleń YT od dwóch dni facepalm Przysiadłem też wieczorem do naprawienia swojego skryptu do przeklikiwania AddMeFasta, którego używam do lajków na YT. Kiedyś sobie go skrobnąłem w Pytonie i troche podziałał, ale potem zepsułem no i korzystając z chwili wolnego stwierdziłem, że czas go naprawić bo nie będe codziennie siedział 30min i klikał w kółko tego samego Wink Zrobiłem wczoraj jeszcze coś konstruktywnego, ale za chiny nie moge sobie przypomnieć co :|

Wydane: ~$5 na wyświetlenia i social media

Zarobione: $28.49
(Ta, wiem że miał być start z poziomu $40, ale wczoraj był bardzo słaby dzień, chyba najgorszy od miesiąca. Ilość kliknięć była w normie tylko EPC na poziomie $0.08, a zazwyczaj jest w okolicach $0.12-$0.15... Myśle, że dzisiaj będzie lepiej, a jak nie to zostanie ręczne wyłączanie ofert Smile, no... albo edycja nazwy tematu Lol)


[Obrazek: 1luty.jpg]
I przy okazji - jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta na OgAds to zapraszam do założenia. Fajny serwis, w którym można sporo zarobić w nieinwazyjny i stosunkowo etyczny sposób Lol Jak nie planujecie nic na teraz to zawsze konto się na kiedyś przyda.
Reflink do rejestracji
Czysta rejestracja


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - Vasaki - 02-02-2018 09:49

Z dziennika korzystać to można, ale być jako polecony już nie Tongue

Just a joke Smile
Powodzenia Smile

Bd zaglądał, jak coś to wal GG Smile


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - patrolpxd - 02-02-2018 10:16

Też będę lukał Tongue Powodzenia! Smile


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - passion - 02-02-2018 12:46

Będę zaglądał, sam niedawno zacząłem przygodę z OGAds. Powodzenia Smile


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - patttson - 02-02-2018 12:46

Ja niedlugo zacznę przygodę z OGAds, wiec tez bede obserwowal Big Grin


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - Nikola Tesla - 02-02-2018 13:17

Traffic desktopowy czy mobilny?
Captcha locker / file locker / content locker?
Subskrybuję, powodzenia Wink


Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 02-02-2018 13:20

(02-02-2018 13:17)Nikola Tesla napisał(a):  Traffic desktopowy czy mobilny?
Captcha locker / file locker / content locker?
Subskrybuję, powodzenia Wink

80-90% mobilny, content locker

@edit: zerknąłem na szybko i jednak 96% mobilny Lol


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - pspsga - 02-02-2018 16:31

Hacki promujesz czy coś bardziej ambitnego ? Tongue

Będę zaglądał!
Powodzenia! Cool


Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 02-02-2018 16:33

(02-02-2018 16:31)pspsga napisał(a):  Hacki promujesz czy coś bardziej ambitnego ? Tongue

Będę zaglądał!
Powodzenia! Cool


Zwykle haxy Smile


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - jackbriggs - 02-02-2018 16:35

Elegancka tematyka dziennika, trafiająca w moje zainteresowania. Będe śledził. Apropos pytań co do trafficu. To moim zdaniem gatewaye cienko się sprawdzają przy desktopie, a w ruchu mobilnym to całkiem inna bajka. Pobranie aplikacji jest dla ludzi dużą lepszą alternatywą niż jakiś submit czy fake konkurs.