Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pendrive za założenie konta w Nest banku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: Pendrive za założenie konta w Nest banku! (/Temat-Pendrive-za-zalozenie-konta-w-Nest-banku-154381)



Pendrive za założenie konta w Nest banku! - Czaq - 01-02-2018 20:26

Oferta nest banku jest podobno bez żadnych haczyków, cytując:
Cytat:Wniosek o konto za darmo
Prowadzenie konta za 0 złotych
Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo
Przelewy za 0 złotych
Darmowe wydanie i korzystanie z pierwszej karty
Dostęp do pieniędzy całą dobę
darmowypendrive


Pendrive za założenie konta w Nest banku! - Tomek93KJ - 01-02-2018 20:31

Ten bank to totalne dno. Środki znikają z konta samoczynnie i po kilku godzinach wracają. Aplikacja mobilna wiecznie w modernizacji. W punkcie nie idzie nic załatwić tylko odsyłają na infolinie. Dno dno dno. Dajcie sobie spokój.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka


RE: Pendrive za założenie konta w Nest banku! - star4x5 - 01-02-2018 23:08

Ja tam nie mam żadnych problemów z tym bankiem. Uważam go za jeden z lepszych jeśli chodzi np. o brak opłat i stały % na koncie oszczędnościowym bez zbędnego zamrażania. Fakt raz miałem takie coś jak napisałeś ale dawno temu. A infolinia cóż dla niektorych faktycznie może stanowić pewien problem ale jak raz ktoś ogarnie to już potem nie ma problemu.