Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie Instagram - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Zarabianie Instagram (/Temat-Zarabianie-Instagram-154373)



Zarabianie Instagram - Baton - 01-02-2018 19:28

Witam,
Posiadam kilka kont instagramie powyżej 10k. Nisze różne. Do tej pory wstawiałem linki z Ogads, ale zarobiłem niewiele. Używałem tylko LP ze strony, nie tworzyłem nowych. Zastanawiam się nad Amazonem i Clickbankiem obecnie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi sieciami we współpracy z IG? A może polecacie jakiś inny sposób?
.
Ps. Czy ktoś z Was zna jakąś dobrą sieć na zarobek w nisze gamingowej?
.
Dzięki


RE: Zarabianie Instagram - Snaggy - 02-02-2018 07:59

(01-02-2018 19:28)Baton napisał(a):  Witam,
Posiadam kilka kont instagramie powyżej 10k. Nisze różne. Do tej pory wstawiałem linki z Ogads, ale zarobiłem niewiele. Używałem tylko LP ze strony, nie tworzyłem nowych. Zastanawiam się nad Amazonem i Clickbankiem obecnie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi sieciami we współpracy z IG? A może polecacie jakiś inny sposób?
.
Ps. Czy ktoś z Was zna jakąś dobrą sieć na zarobek w nisze gamingowej?
.
Dzięki
Wyslij na priv nazwy gier, ktorych dotycza profile. Pomoge ci to zmonetyzować, zrobie lp czy cos i dasz rade. Masz bota?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie Instagram - Baton - 02-02-2018 12:38

@Snaggy poszedł Pm.


RE: Zarabianie Instagram - cezar78 - 17-08-2018 10:52

Amazon banuje za wstawianie linków na stronie która nie należy do ciebie, mi sie to przytrafiło. Musisz kierować najpierw na swój landing page a dopiero tam umieszczać linki partnerskie amazona. Jeśli chodzi o niszę gamingową to polecam pp G2A. Mimo że prowizje spadły u nich ostatnio, to program jest 3 poziomowy, a raz zwerbowany klient będzie ci przynosił zyski dożywotnio. Z doświadczenie wiem że ludzie kupują w G2A wielokrotnie, tak samo jak np na allegro. Kazdy z nas od czasu do czasu coś tam kupi. A G2A to takie allegro dla graczy.