Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa czy stara domena? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Nowa czy stara domena? (/Temat-Nowa-czy-stara-domena-154333)



Nowa czy stara domena? - Dan14NR - 31-01-2018 15:57

Cześć.
W zeszłym roku (lipiec / sierpień) pracowałem nad pewnym biznesem. Postawiłem stronkę, skończyłem ją dodając czasem coś dodatkowo. Zacząłem pozycjonowanie. Na kilka fraz wbijałem się w TOP 100 i coś tam się ruszało (linkowałem). Od września dałem spokój z uwagi na totalny brak czasu i po prostu nie przedłużyłem hostingu.

Czy w tym momencie lepiej będzie uruchomić podobną tematycznie stronę na tej domenie czy nowej? Czy moje linki, które są w indexie beda miały wartość po postawieniu nowej strony na tej domenie?


RE: Nowa czy stara domena? - MrSlasher - 31-01-2018 17:53

Jak chcesz zachować linki, które zrobiłeś to tylko i wyłącznie ta sama domena. Jeśli nie jest jakaś specjalnie bardzo chwytliwa to chyba lepiej kupić nową bo top 100 to i tak nie jest dużo roboty.


RE: Nowa czy stara domena? - unluckyunit - 31-01-2018 19:44

Ja polecam kupowanie domen z rynku wtórnego (należy przeanalizować co było wcześniej). Po pierwsze masz domene ze stazem, po drugie możesz trafić na dobra nazwę, po trzecie możesz mieć już jakieś linki.


RE: Nowa czy stara domena? - Dan14NR - 01-02-2018 16:55

Dzięki za odpowiedzi. Jeszcze jedno pytanie. Czy fakt, że strona na tej domenie przestała stac i wypadła z indexu będzie miał jakiś negatywny wpływ na pozycjonowanie nowej?


RE: Nowa czy stara domena? - Lerum - 03-02-2018 16:07

Nie powinno to mieć żadnego wpływu. Nie tworzysz na tej domenie strony o zupełnie innej tematyce, a jedynie ją odnawiasz. Będziesz musiał po prostu poczekać, aż Google zaindeksuje Ci stronkę na nowo i wracasz do gry Smile


RE: Nowa czy stara domena? - Dan14NR - 03-02-2018 22:06

Dzięki za jasną odpowiedź. W takim razie skorzystam, bo domenka ważna ciągle i tylko hosting pod nią wezmę Smile