Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub sms zamieszanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sub sms zamieszanie (/Temat-Sub-sms-zamieszanie-154332)



Sub sms zamieszanie - vbjq - 31-01-2018 15:55

Jest jeszcze jakiś serwis sub sms który oferuje programy pod fb bez jakichś weryfikacji? Musze do jutra przenieść cały swój ruch na landing page innego serwisu i wszędzie weryfikacje, oczywiście złożyłem podania ale szczerze to zaczynam wątpić że coś będzie z tych weryfikacji.. Odblokowania konta chyba raczej się nie doczekam, poradzi ktoś coś? Czy już można powoli zapominać o takim czymś jak sub sms?


RE: Sub sms zamieszanie - Czaq - 31-01-2018 18:02

Niestety musimy czekać aż wszystko się uspokoi. Download i filmy jeszcze można w niektórych serwisach promować ale pod fb wątpie.


RE: Sub sms zamieszanie - Pasza dla konia - 31-01-2018 18:06

Dlaczego nie można akurat na fb promować?


RE: Sub sms zamieszanie - kukiz87 - 31-01-2018 18:39

Nie zgodzę się do końca , część konfiguracji mam na mylead , co prawda podanie przeszło za 3 razem , ale mam premium i wszystkie programy jak dawniej. Więc jeżeli lipy nie promujesz jakiejś powinieneś dostać premium bez problemu