Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę przekształcenie serwisu na Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę przekształcenie serwisu na Wordpress (/Temat-Zlece-przeksztalcenie-serwisu-na-Wordpress-154290)



Zlecę przekształcenie serwisu na Wordpress - MrWujek - 29-01-2018 20:40

Zlecę przekształcenie strony z 2010 roku, która działa na autorskim CMS, na stronę działającą w Wordpress.

Tematyka – zakłady bukmacherskie.

Faktura VAT jest zbyteczna.

Płatność - Paysafecard (kody), ecoPayz, Bitcoin (?), inne.

Zgłoś chęć otrzymania adresu strony oraz napisz o swoich doświadczeniach przy tworzeniu stron (ewentualnie podeślij portfolio). Wybranym osobom prześlę specyfikację.

Jeżeli nie Ty, to może Twój znajomy będzie zainteresowany długoterminowym zajęciem.


RE: Zlecę przekształcenie serwisu na Wordpress - Kamil Lewandowski - 30-01-2018 13:41

Z chęcią mogę Ci pomóc w przekształceniu. Musiałbym poznać więcej szczegółów, czego oczekujesz, jaka jest ilość wejść, miesięczny budżet na serwer/hosting itp.
Jako swoją pracę mogę podać jedyną publiczną, a więc stronę fonplace.pl, która stworzyłem od zera i cały czas jak prowadzę i udoskonalam.

Pozdrawiam.


RE: Zlecę przekształcenie serwisu na Wordpress - Styler - 30-01-2018 15:11

(30-01-2018 13:41)Kamil Lewandowski napisał(a):  Z chęcią mogę Ci pomóc w przekształceniu. Musiałbym poznać więcej szczegółów, czego oczekujesz, jaka jest ilość wejść, miesięczny budżet na serwer/hosting itp.
Jako swoją pracę mogę podać jedyną publiczną, a więc stronę fonplace.pl, która stworzyłem od zera i cały czas jak prowadzę i udoskonalam.

Pozdrawiam.

Ciekawi mnie w jaki sposób ilość wejść ma wpływ na budowę strony Wordpress.


RE: Zlecę przekształcenie serwisu na Wordpress - unluckyunit - 31-01-2018 20:27

Np. jeżeli wejść jest bardzo dużo, a strona wymaga doprogramowania czegoś extra niestardowego to krytyczna będzie optymalizacja kodu pod kątem wydajności.


RE: Zlecę przekształcenie serwisu na Wordpress - Styler - 01-02-2018 21:56

(31-01-2018 20:27)unluckyunit napisał(a):  Np. jeżeli wejść jest bardzo dużo, a strona wymaga doprogramowania czegoś extra niestardowego to krytyczna będzie optymalizacja kodu pod kątem wydajności.

To tylko wordpress (praca nad nim wymaga głównie customizacji tego co już istnieje). Dodatkowo wtedy większe znaczenie ma jednak serwer niż sam kod, skoro funkcjonalność i tak jest wymagana.


RE: Zlecę przekształcenie serwisu na Wordpress - kodstudio - 02-02-2018 12:45

Witam,
Podejmę się zlecenia.

kodstudio.com
sieprawska [@] yahoo.com

Pozdrawiam.


Zlecę przekształcenie serwisu na Wordpress - yazir - 30-03-2018 19:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.