Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybsze dodawanie postów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szybsze dodawanie postów (/Temat-Szybsze-dodawanie-postow-154288)



Szybsze dodawanie postów - danpetrescu - 29-01-2018 20:17

Siema. Czy istnieje program który automatycznie loguje nas na dane forum?
Kiedyś obchodziłem problem w ten sposób że nie czyściłem ciasteczek z hasłami (po odpaleniu przeglądarki byłem de facto zalogowany) i wchodziłem bezpośrednio w linka tworzącego nowy temat, robiłem copy z notatnika i później paste w oknie treści postu i dodawałem post. Ale było to partyzanckie podejście Wink

Dlatego pytam czy jest jakiś program który nam skraca cały proces, albo który automatycznie postuje nasze posty na dane fora? Zajęcie może być żmudne gdy w grę wchodzi 100 różnych for.

Jak ktoś coś to czekam na odpowiedź Huh


RE: Szybsze dodawanie postów - Wxjtek - 29-01-2018 20:37

Raczej nie ma takiego programu tym bardziej pod 100 roznych for. Kazde moze miec inny uklad stron wiec duzo roboty. Sensowne rozwiazanie to stworzenie systemu komend pod program i czytanie elementow samemu i skryptowac zachowanie na stronie odwolujac sie do nich w pliku, krotko mowiac skrypt per forum.