Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własna strona internetowa oferująca pożyczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własna strona internetowa oferująca pożyczki (/Temat-Wlasna-strona-internetowa-oferujaca-pozyczki-154267)

Strony: 1 2


RE: Własna strona internetowa oferująca pożyczki - polskitrader - 21-02-2018 14:14

Chwytliwa nazwa tu nic nie da, jedynie że może ją potencjalny klient zapamiętać. A co do wypozycjonowania na tak wysokie miejsce, nie liczyłbym na to, bo znane portale nie dadzą się zrzucić. Ludzie szukający pożyczek są w stanie szukać i szukać daleko, więc to jest plus, tylko pamiętaj to będzie ruch słabej jakości, bo zazwyczaj są to ludzie którzy nie otrzymali pożyczki w znanych pożyczkach.
Adwords? to już jest różnie, możesz i wyjść na 0, możesz zarobić 20%, a możesz i więcej. U mnie na początku za tylko reklamę na Adwords za 800 zł na miesiąc, zaakceptowanych wyszło 1400 zł, więc 600 zł na plusie. Później były reklamy w różnych serwisach, facebook Ads i wychodziło ciut więcej, ale kokosów to nie było.
Teraz ostatnia faza testów z reklamą, a później inwestycja w SEO. Niektórzy by inwestowali wpierw w SEO, ale ja obrałem inną taktykę z racji na inwestowanie również w inne sektory e-commerce.
Także mogę zdradzić, że reklama Adwords dziennie 100-130 zł plus FacebookAds (tu zapewne jest ruch śmieciowy, raz że 80% to kobiety z tego połowa to powyżej 45 lat, ale z większością na powyżej 50, więc one za bardzo są nieudolne w tej kwestii i zapewne liczą na konkrety w postaci jeden wniosek, telefon i załatwione, a dwa to że ten ruch jest najbardziej zadłużony).
Więc przy takiej reklamie dziennie można liczyć na 1200-1500 zł za wnioski, ile będzie zaakceptowanych? Nigdy nie wiadomo, jeśli pozytywnych 17% to myślę, że można liczyć na 3 tys na czysto. Także temat ciężki bo konkurencja zbyt wysoka i wcale nie może być tak pięknie jak to opisałem.
A jeśli chcesz pozycjonować, to też musisz zainwestować w narzędzia takie jak Senuto czy firmy SEO i zapewne do tego też jeszcze reklama i ważne że też musisz odjąć podatek i brać pod uwagę, że ustawa się może zmienić na niekorzyść firm pożyczkowych, co może spowodować ich powolny zanik na rynku polskim.
Może ktoś się wypowie z dużo większym doświadczeniem i da pewniejsze info, bo moich proszę nie brać zbytnio do siebie, bo nie każdemu mogą wyjść takie wyniki, mogą być gorsze mogą być lepsze, bo ja jestem w tym nadal żółtodziób Wink
Co do programów na pewno bym nie doradzał ebrokera i money2money, są dużo lepsze sieci z lepszymi prowizjami i lepszym podejściem do klienta oraz ważne, że sami potrafią się kontaktować, doradzać a nawet proponować lepsze prowizje premium, ale na to akurat trzeba też zapracować i pokazać z czasem lepsze wyniki.
Początki zawsze będą trudne i trzeba dużo czytać, dużo testować i się nie zrażać po pierwszych miesiącach.


RE: Własna strona internetowa oferująca pożyczki - esternall - 08-03-2018 20:36

Pierwsza strona google w tej branży to kilkanaście tysięcy zł miesięcznie na SEO, a efekty po kilku miesiącach. Raczej nieopłacalne, chyba że masz inny pomysł dotarcia do klienta


RE: Własna strona internetowa oferująca pożyczki - Karbon - 09-04-2018 22:49

Też właśnie w tym momencie próbuję wybić stronę nastawioną na pożyczki i nie jest łatwo. Ale liczę, że w dłuższym okresie to się zwróci


RE: Własna strona internetowa oferująca pożyczki - useSession - 10-04-2018 16:37

Według mnie z małym wkładem finansowym nie ma co ryzykować. Oczywiście - kto nie ryzykuje szampana nie piję. Ale w tej branży jest przepych i albo ruszyć grubo, albo się nie pchać.

Pieniądze lepiej zainwestować w jakiś własny innowacyjny pomysł, czy też unikalną markę.


RE: Własna strona internetowa oferująca pożyczki - Solutions4ad - 10-07-2018 14:34

Jeżeli chodzi o sieci afiliacyjne ukierunkowane na finanse to zapraszamy do naszej sieci Solutions4ad. Jeśli strona internetowa już działa i ma ruch - można na niej zarobić.

Sektor pożyczkowy faktycznie jest dość mocno wypełniony, ale prowizje za pozyskanych klientów są interesujące. Wiele zależy od determinacji i oczekiwań.


RE: Własna strona internetowa oferująca pożyczki - noomak - 23-07-2018 11:24

Branża fajna tylko niestety ruch dużo kasy i pracy kosztuje. Do tego dochodzi uczciwość firm zatwierdzających wnioski.
Jak widzę % zatwierdzonych wniosków na poziomie max 20% to się odechciewa działać.
Dlatego głównie działam w innej branży i mniejsze nerwy.


RE: Własna strona internetowa oferująca pożyczki - adamikus - 31-07-2018 17:10

(08-03-2018 20:36)esternall napisał(a):  Pierwsza strona google w tej branży to kilkanaście tysięcy zł miesięcznie na SEO, a efekty po kilku miesiącach. Raczej nieopłacalne, chyba że masz inny pomysł dotarcia do klienta

Strony z top 10 kupują artykuły sponsorowane w największych portalach i gazetach internetowych, gdzie koszt takiego arta to powyżej 1000 zł. Ale trzeba znaleźć swoją niszę i mozolnie pozycjonować. Druga sprawa to, jak długa takie kupowane artykuły będą działać, Google zmieni algorytm i wszystko poleci.
Przykładowo taka fraza jak "chwilówki na raty" jeszcze słabo obstawiona, a popularność zyskała dopiero rok temu, wcześniej nikt nie brał takich pożyczek więc zarobek był marny. Więc robi się stronkę typu https://superomat.pl/ i próbuje wybić.
Wg mnie ciekawy nisze, oprócz pozabaknkowej, to ubezpieczenia tutaj jest jeszcze kilka ciekawych fraz na których można coś zarobić. Na przykład z ubezpieczeniem motocykla
Więc nie pozostaje nic innego jak śledzić trandy i być przed innymi.