Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak spieniężyć bazę e-mail. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak spieniężyć bazę e-mail. (/Temat-Jak-spieniezyc-baze-e-mail-154265)



Jak spieniężyć bazę e-mail. - lijon - 29-01-2018 13:22

Jestem w posiadaniu ogromnej bazy danych adresów e-mail.
Baza jest tematyczna, pochodzi z serwisu zajmującego się tematyka finansów-inwestycji kapitałowych.
Jak na niej coś ugrać? Chętnie ja odsprzedam.


RE: Jak spieniężyć bazę e-mail. - chomik3 - 29-01-2018 15:07

Twoja baza? Zgody na otrzymywanie reklam userzy wyrazili?


RE: Jak spieniężyć bazę e-mail. - lijon - 29-01-2018 17:22

Tak moja, dostałem ja na maila.
Wszyscy userzy przy rejestracji wyrazili zgodę na przetwarzanie tych danych oraz na ich przekazywanie innym podmiotom.


RE: Jak spieniężyć bazę e-mail. - Początkujący - 30-01-2018 00:13

Napisz proszę na PW jaka jest wielkość bazy i propozycję ceny.


RE: Jak spieniężyć bazę e-mail. - szyweg - 30-01-2018 11:14

Może coś z programów Lead.Network? Jest kilka ciekawych w tematyce którą podałeś, a no i możesz też fajnie "przyjanuszować" Big Grin bo jak byś zrobił wysyłkę przez system HotSender (ten sam właściciel co Lead.Network) to dadzą Ci fajny rabat impreza


RE: Jak spieniężyć bazę e-mail. - lijon - 30-01-2018 13:22

@szyweg możesz coś więcej zapodać na priv?
Nie znam się niestety na tym.
Mogę oczywiście zarejestrować się z Twoich refów itp.


RE: Jak spieniężyć bazę e-mail. - szyweg - 30-01-2018 13:58

Wysłałem Ci pw Smile


RE: Jak spieniężyć bazę e-mail. - Początkujący - 02-02-2018 22:53

Lead.Network to najgorszy wybór, głodowe stawki, brak kampanii CPC, generalnie nie ma tam nic wartego uwagi.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, to zapraszam. Musiałbym przetestować bazę, ale przy 150K w miarę aktywnych rekordów jestem w stanie dla Ciebie zarobić nawet kwoty rzędu 5-6 tysięcy miesięcznie.