Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: FutureAdPro - zaczynamy od 10$ (/Temat-FutureAdPro-zaczynamy-od-10-154210)

Strony: 1 2 3


FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - HungryStree - 26-01-2018 19:16

Cześć wszystkim!
Zakładam dziennik pracy dziesięciodolarowca, żeby przekonać się, czy wytrwałość i systematyczność przyniosą oczekiwane efekty, przy minimalnym budżecie początkowym. Ogólny zamysł wygląda tak, zakupić pierwszą paczke za 10$, co by mieć motywacje do pracy i inwestować oszczędności w kolejne paczki. Plan prosty jak budowa cepa, sprawdzimy co z niego wyjdzie Smile

Pierwszą paczkę zakupiłem 20 stycznia i do tej pory dokupiłem dodatkowe dwie, po wypłacie czaję się na jedną 50$, albo uzupełnienie do 10 paczek 10$ Smile

Data zakupu Zarobiona kwota Zakupiona ilość
2018-01-20 12:31:24 0.3540$ 1
2018-01-21 17:16:57 0.2838$ 1
2018-01-23 11:40:49 0.1604$ 1

Cele do końca lutego:
10 paczek 10$ - 3/10
1 paczka 50$ - 0/1

Dalsze cele - 10$ dziennie

Do następnego!


RE: FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - Liromir - 26-01-2018 19:17

coś mnie się wydaje, że za szybko na refa do piramidki


RE: FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - tomek7912 - 26-01-2018 19:18

No, powodzenia Smile


RE: FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - HungryStree - 26-01-2018 19:26

To pierwsza moja styczność z dziennikami, spodziewam się, że z refem za szybko, ale jest chyba wyraźnie zaznaczony, żeby nikt się nie pomylił Smile Jeżeli będzie przeszkadzał, to oczywiście usunę Smile


RE: FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - Martinuss - 26-01-2018 19:30

@[HungryStree]

Dam Ci radę, którą daję każdemu naganiaczowi na scam. Wypierd@l@j 4

https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=13844

FutureNet, Das Szwindel i inne gówna.

Prezes UOKiK prowadzi postępowania w związku z działalnością następujących podmiotów:

1. FutureNet, FutureAdPro na Wyspach Marshalla – to portale oferujące w zamian za opłatę - nabywanie pakietów reklam. Zgodnie z informacjami na stronie spółki, musisz kupić pakiet i namówić inne osoby do udziału.

W piśmie Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) z 13.02.2017 r. dostaliśmy sygnał o funkcjonowaniu systemu o nazwie FutureAdPro, który może wprowadzać konsumentów w błąd i stanowić nieuczciwą praktykę rynkową poprzez zakładanie i prowadzenie systemu promocyjnego typu piramida.

28.06.2017 r. prezes UOKiK zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. Postępowanie w sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu (sygn. PO 2 Ds. 63.2016).

2. Netleaders, CL Singapore w Singapurze – firmy zachęcają do inwestycji, która ma polegać na zakupie licencji na wytwarzanie DasCoin. Obiecują szybkie zyski. Namawiają też osoby, które zainwestowały w DasCoin, aby zachęciły inne i dzięki temu mogłyby zarabiać. Kryptowaluta DasCoin nie istnieje, organizatorzy dopiero obiecują rozpoczęcie jej „wydobycia”. Tak naprawdę nie wiadomo, czym jest Das Coin, w związku z tym, konsumenci wpłacają pieniądze za coś, czego nie ma.


Za grosz rozumu nie masz, przychodzisz na forum i na dzień dobry z gównem (dosłownie). Masz ty rozum?


RE: FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - Xanter98 - 26-01-2018 19:32

Czyli Twój "dziennik" polega na zapisywaniu swoich inwestycji w jakąś śmieszną piramidkę i podaniu refa? Tongue Systematyczność nie zawsze jest dobrą cechą, chociażby systematyczne wyrzucanie pieniędzy w błoto.


RE: FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - HungryStree - 26-01-2018 19:48

Linki zostały usunięte. Nie sądziłem, że spotkam się z takimi wyrzutami na dzień dobry. Chciałem założyć dziennik, nie wywoływać zamieszanie. Trochę kultury proszę Wink Napisałem, że jestem nowy...
Co do FutureNet i prowadzonego dochodzenia... Każdy ma swój rozum, nikt tu do niczego nikogo nie zmusza, do kolejnego wpisu! Smile


RE: FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - Xanter98 - 26-01-2018 20:12

Ale nawet pomijając te reflinki... To co to za dziennik, gdzie inwestujesz tylko w jeden program i to na longterm. Nie wierzę w to, że cały czas dorzucając pieniądze wyjdziesz na +, bo w pewnym momencie to padnie. Serio, może nie jesteś świadomy jak takie programy działają, poczytaj więcej niż to co napiszą Ci osoby, które w tym siedzą.

Chociażby tutaj
http://getpaid20.pl/category/piramidy-finansowe/


RE: FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - HungryStree - 26-01-2018 20:35

Tak jak mówiłem, każdy ma swój rozum. Zaznaczę tylko, że FutureAdPro, jest tylko małą częścią FutureNet'u. O FuturoCoin, który wyrusza na BitBay w lutym nawet nie będę wspominać Smile Wystarczy poczytać i zadecydować samemu Smile


RE: FutureAdPro - zaczynamy od 10$ - jackbriggs - 27-01-2018 17:00

Mamy 2018 rok ... Kto jeszcze w ten scam wchodzi xd