Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek:
Poradnik
Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! (/Temat-Vtope-FREE-YouTube-Likes-Subs-i-inne-25-pkt-na-start-154191)

Strony: 1 2 3 4


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 01-02-2018 16:55

Dzisiaj koło 10 dodałem do testu, zalicza powoli ( zgodnie z inf. zawartą w trakcie dodawania, można szybciej, lecz trzeba wydać więcej coins ), ale ładnie Lol Huh

[Obrazek: pnZ7u20.png]


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 09-02-2018 08:12

Wyszła nowa aktualizacja, w której m.in: poprawiono pracę kont Ask.fm. Bot śmiga naprawdę dobrze i fajnie nabija polubienia, obecnie bez zarzutu Idea Huh


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - maggioslc - 10-02-2018 19:24

Bota dodałem, konto podpięte a na stronie nie mogę konta YT dodać.
Błąd pojawia się
"Невозможно выполнить данное задание.
Возможно, оно закрыто настройками приватности."
po przetłumaczeniu
"Nie można ukończyć tego zadania.
Być może jest on zamknięty przez ustawienia prywatności."

cóż robić?


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 10-02-2018 22:45

(10-02-2018 19:24)maggioslc napisał(a):  Bota dodałem, konto podpięte a na stronie nie mogę konta YT dodać.
Błąd pojawia się
"Невозможно выполнить данное задание.
Возможно, оно закрыто настройками приватности."
po przetłumaczeniu
"Nie można ukończyć tego zadania.
Być może jest on zamknięty przez ustawienia prywatności."

cóż robić?

A masz filmik na "Publiczny"? Bo masz może ustawiony na "Niepubliczny" lub "Prywatny"?


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - maggioslc - 10-02-2018 23:29

Cytat:A masz filmik na "Publiczny"? Bo masz może ustawiony na "Niepubliczny" lub "Prywatny"?

Kanał publiczny, filmik też


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 14-02-2018 12:18

Dobra, u mnie też się pojawiło, ale wystarczyło kliknąć "spróbuj ponownie" i weszło Idea

[Obrazek: tTNoHcn.png]


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - bios - 16-02-2018 12:25

Jak szybko Wam nabija punkty z konta yt?

Muszę robić co jakiś czas ręczną autoryzację. Też tak macie?


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 16-02-2018 15:06

(16-02-2018 12:25)bios napisał(a):  Jak szybko Wam nabija punkty z konta yt?

Muszę robić co jakiś czas ręczną autoryzację. Też tak macie?

Z autoryzacją na YT mam to samo, szybko nabija przy kilku różnych kontach YT, twitter itd. Wychodzi dziennie na +, więcej zdobywam niż wydaję i tak powinno być Lol


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Shadecaster2 - 25-02-2018 13:49

jak tam sytuacja warto sciagac program? ile Like przez noc sie nabije?


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - cmpunkrespect - 02-03-2018 00:16

(28-01-2018 19:27)Itachi198 napisał(a):  Ściągnąłem program, ale coś mi się nie włącza, miałem potem problem z uruchomieniem komputera, bo program chyba sam się aktywuje podczas startu windowsa, tak że ja nie skorzystam, pozdrawiam.

To samo, instalowałem od nowa visuale c++, resetowalem, instalowalem program na nowo, probowalem na innym koncie wejsc, na koniec wbiłem na laptopie ale tez nie dziala. Zakladam ze to ich problem, i nie da sie tego naprawic.