Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak kompetencji ze strony administracji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Brak kompetencji ze strony administracji (/Temat-Brak-kompetencji-ze-strony-administracji-154170)



Brak kompetencji ze strony administracji - Xanter98 - 25-01-2018 11:28

[Obrazek: nK3ZsAu.png]
Skrzynka nadal ma limit 100, jeżeli nie jesteście w stanie mi dać skrzynki tak samo jak Klin zakończyć konkursu to proszę o zwrot na PP.


RE: Brak kompetencji ze strony administracji - Vasaki - 25-01-2018 12:59

Może jakiś błąd skryptu.
Wszystko dzieje się automatycznie.


RE: Brak kompetencji ze strony administracji - dom3lek - 25-01-2018 13:12

(25-01-2018 12:59)Vasaki napisał(a):  Może jakiś błąd skryptu.
Wszystko dzieje się automatycznie.

W przypadku Klina chyba tak chyba nie jest z całym szacunkiem dla niego. Smile


RE: Brak kompetencji ze strony administracji - Xanter98 - 25-01-2018 13:16

Ale ja rozumiem, że mogą wkraść się błędy czy to systemu, czy ludzkie... Ale błąd zgłosiłem około 2 dni po zakupieniu skrzynki i nadal jej nie dostałem. Ostatnio coś sobie Administracja nie potrafi poradzić z przekazywaniem informacji.

EDIT Skrzynkę przed sekundą dostałem Wink Jak ktoś ma jakieś sprawy do administracji to zamiast systemu PW lub tematów do tego przeznaczonych polecam założyć własny wątek.


RE: Brak kompetencji ze strony administracji - Admin - 25-01-2018 13:23

Tak ciężko księciu było napisać chociaż PW że masz takowy problem? zamiast płakać jaka to niekompetencja i ignorancja cie spotkała mimo, wystarczyło wysłać wiadomość.
Problem rozwiązany, skrzynka jest odblokowana na twoim koncie.


Brak kompetencji ze strony administracji - Admin - 25-01-2018 13:24

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.