Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) (/Temat-%CC%B61%CC%B67%CC%B6-%CC%B6l%CC%B6a%CC%B6t%CC%B6-22-lata-i-wielkie-marzenia-154130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - fusek - 18-02-2020 20:51

W sensie od czwartku na ogads zrobiłeś 200$?


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 18-02-2020 23:32

(18-02-2020 20:51)fusek napisał(a):  W sensie od czwartku na ogads zrobiłeś 200$?

W sensie od 25 stycznia do 16 lutego zarobiłem 513$, te 200$ zarobiłem na ruchu organicznym będąc w pracy w Anglii tj. sierpień Tongue


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - kubex001 - 25-02-2020 16:26

Wytrwałości życzę! Ładnie idzie, czekam na update.


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 11-03-2020 12:49

MISTRZ SEO



Troszkę się przedłużyło z tą aktualizacją, ale nie działałem dużo przez ostatni czas. Skupiłem się na studiach, bo musiałem dopiąć kilka rzeczy. Podlinkowałem też stronę "Pilot", 50 mocnych linków na początek i czekam na zaindeksowanie ich przez Google. Pozycje jakie osiągnąłem samymi artykułami to:
[Obrazek: Wl25xQJ.png]

Nie jest źle jak na swoją pierwszą stronę, dziennie wpada już jakieś 5-10 UU.
Czekam na resztę linków, w międzyczasie dołożę nowe i zaczynam działać już na docelowych niszach. Widzimy się za jakiś czas i mam nadzieję, że już będzie coś kapało Big Grin

Od ostatniego posta zarobiłem: $837,27
Łącznie: $1 350,42



RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mahuzz - 03-09-2021 17:31

Polecam tego allegrowicza


RE: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - mklop111 - 23-03-2023 13:38

Wracam


Jak już może niektórzy zauważyli nastąpiła zmiana tematu. Minęło ponad 5 lat od rozpoczęcia dziennika. Nadal studiuję, ale nie porzuciłem samozaparcia do zarabiania przez Internet.

Od dzisiaj postaram aktualizować się dziennik co jakiś czas, myślę, że sprawi to, że zyskam trochę samodyscypliny i nabiorę większej motywacji (zawsze traktowałem tak tego typu dzienniki, często czytałem inne, więc może sam zmotywuję kogoś młodszego czy starszego do działania).

Na czym zarabiam?
Nie porzuciłem mojej pierwotnej ścieżki i nadal zarabiam na wszelkiego rodzaju spamie, nie jest to już jednak lwia część zarobków z neta, od ponad 3 lat zająłem się krypto i to z niego czerpię największe zyski. Od zawsze brałem udział w wszelkiego rodzaju airdropach (jest to według mnie znakomity sposób na pozyskanie kapitału na samym początku, a wraz z rozwojem i zyskaniem większej wiedzy możemy zarabiać całkiem niezłe kwoty)

Chcę, żeby jak najwięcej osób skorzystało, dlatego zapraszam do tematu, gdzie na początek możemy zyskać całkiem fajną sumkę $ za niewiele pracy z małym wkładem KLIK.

Planuję zająć się też afiliacją, ale ten temat chodzi za mną od 2 lat i zawsze schodzi na drugi plan aż w końcu o nim zapomnę. Tym razem tak nie będzie Lol

Do usłyszenia!


RE: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - xdax1 - 23-03-2023 17:40

Witamy z powrotem i trzymam kciuki Wink


RE: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - itmaster - 24-03-2023 11:42

No to wytrwałości życzęSmile


RE: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - Zasiu - 24-03-2023 13:53

Powodzenia! Co to znaczy niezłe kwoty na airdropach? Jest tego na tyle dużo?


RE: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - mahuzz - 24-03-2023 13:54

(23-03-2023 13:38)mklop111 napisał(a):  
Wracam


Jak już może niektórzy zauważyli nastąpiła zmiana tematu. Minęło ponad 5 lat od rozpoczęcia dziennika. Nadal studiuję, ale nie porzuciłem samozaparcia do zarabiania przez Internet.

Od dzisiaj postaram aktualizować się dziennik co jakiś czas, myślę, że sprawi to, że zyskam trochę samodyscypliny i nabiorę większej motywacji (zawsze traktowałem tak tego typu dzienniki, często czytałem inne, więc może sam zmotywuję kogoś młodszego czy starszego do działania).

Na czym zarabiam?
Nie porzuciłem mojej pierwotnej ścieżki i nadal zarabiam na wszelkiego rodzaju spamie, nie jest to już jednak lwia część zarobków z neta, od ponad 3 lat zająłem się krypto i to z niego czerpię największe zyski. Od zawsze brałem udział w wszelkiego rodzaju airdropach (jest to według mnie znakomity sposób na pozyskanie kapitału na samym początku, a wraz z rozwojem i zyskaniem większej wiedzy możemy zarabiać całkiem niezłe kwoty)

Chcę, żeby jak najwięcej osób skorzystało, dlatego zapraszam do tematu, gdzie na początek możemy zyskać całkiem fajną sumkę $ za niewiele pracy z małym wkładem KLIK.

Planuję zająć się też afiliacją, ale ten temat chodzi za mną od 2 lat i zawsze schodzi na drugi plan aż w końcu o nim zapomnę. Tym razem tak nie będzie Lol

Do usłyszenia!

Całkowicie przypadkiem tu wszedłem i zobaczyłem post ze zlotu Big Grin

Powodzonka, 3mam kciuki mocno!