Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych [obniżka do 200 zł]! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Strona dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych [obniżka do 200 zł]! (/Temat-Strona-dotyczaca-recenzji-nowoczesnych-gier-planszowych-obnizka-do-200-zl-154068)

Strony: 1 2


Strona dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych [obniżka do 200 zł]! - danoneksss - 21-01-2018 12:02

1.Nazwa przedmiotu : Strona internetowa dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych
2.Opis przedmiotu : Strona, na której znajdują się recenzje nowoczesnych gier planszowych. Strona postawiona jest na blogspocie. Domena ma staż 2 lata i 10 miesięcy. Na stronie znajduje się prawie 250 tematycznych postów dodawanych regularnie.
Praktycznie wszystkie posty znajdują się na pierwszej stronie w google pod główne keywordy.
Parametry domeny:
Domain Authority - 90
Page Authority - 34
Citation Flow - 8
Trust Flow - 3
Sprzedaję stronę z całym contentem.
W tej chwili strona praktycznie nie zarabia. Ma około 1500UV/miesiąc ruchu organicznego.
Blog ten ma wyrobioną renomę wśród wydawców gier planszowych.
Gdy działałem aktywnie, co miesiąc otrzymywałem gry o wartości około 800 zł, z którymi po zrecenzowaniu mogłem zrobić co tylko chciałem. Sprzedaż jest najlepszym wyjściem.
Większość gier jest bardzo łatwo sprzedać, wystarczy napisać post na grupach dotyczących handlu nimi Smile
W przypadku zakupu strony dostarczyć mogę również konto email oraz FP strony z 510 fanami.
Link do strony mogę wysłać na PW.
Stronę sprzedaję, gdyż nie mam czasu się nią zajmować
3.Zdjęcia : Nie dotyczy
4.Kontakt : PW
5.Cena : 200 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy


RE: Strona internetowa dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych - prelude - 21-01-2018 12:19

proszę adres na pw


RE: Strona internetowa dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych - Zgrywus - 22-01-2018 10:48

Poproszę adres na pw.


RE: Strona internetowa dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych - danoneksss - 30-01-2018 19:14

Obniżka o 100 zł!


RE: Strona dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych [obniżka o 100 zł]! - Lukson2 - 31-01-2018 08:57

Proszę adres na pw


RE: Strona dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych [obniżka o 100 zł]! - unluckyunit - 31-01-2018 20:22

Ja też poprosze o adres na PW


RE: Strona dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych [obniżka o 100 zł]! - Gremquen - 31-01-2018 21:26

wyślij link i mnie Wink


RE: Strona dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych [obniżka o 100 zł]! - thomasward - 31-01-2018 21:35

Adres na PW, jestem zainteresowany o ile aktualne Smile


RE: Strona dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych [obniżka o 100 zł]! - dart - 31-01-2018 22:04

Poproszę o adres strony i adres fp


RE: Strona dotycząca recenzji nowoczesnych gier planszowych [obniżka o 100 zł]! - maselkomaslane - 31-01-2018 23:22

Poproszę o adres strony i adres fp