Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Zarabianie na Youtube (/Temat-Zarabianie-na-Youtube-154067)



Zarabianie na Youtube - demix - 21-01-2018 11:51

Cześć, cześć.
Ostatnio więcej wolnego czasu, pomyślałem, że warto spróbować dorobić grosza w internecie. Myślałem nad kompilacjami na YT i AdSense do tego. Jednak jak wygląda sprawa praw autorskich w takim przypadku (czy YT ucina monetyzacje?)?


RE: Zarabianie na Youtube - SylverWolf - 22-01-2018 00:12

Różnie to bywa, zależy od contentu. Najbardziej czepiają się podkładu dźwiękowego. Jeśli chodzi o prawa autorskie to w przypadku wykrycia filmik będzie nadal dostępny, ale cały jego zarobek idzie do właściciela praw.


RE: Zarabianie na Youtube - lijon - 22-01-2018 13:47

YT posiada boty które automatycznie wykrywają plagiat jeżeli filmy nie SA Twojego autorstwa.
Jeżeli chcesz zarobić musisz więc kręcić własne, ale i tu musisz uważać gdyż potrafią cofnąć monetyzację za podkład dźwiękowy czy nawet przypadkowa muzykę lecąca w tle np. w radiu.


RE: Zarabianie na Youtube - unluckyunit - 24-01-2018 13:12

Z własnego doświadczenia mogę dodać, że o bana nie jest trudno. Miałem 50 filmów w 100% stworzone od zera przeze mnie. Cieszyly się dużą ilością wyświetleń i miały wysokie oceny. Nierozważnie w jednym umieściłem informację jak ściągnąc MOJE filmy z youtube, żeby oglądać je offline i bach permban na adsense. Wydaje się być to nielogiczne, ale z googlem nie ma tłumaczenia.