Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eracoin - Polska "krypto"? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Eracoin - Polska "krypto"? (/Temat-Eracoin-Polska-krypto-153993)

Strony: 1 2 3 4 5


Eracoin - Polska "krypto"? - xdax1 - 18-01-2018 13:42

Witam!

Eracoin - To Polski projekt, gdzie za włączoną stronę dostajemy pseudo-kryptowalutę ERC (EraCoin). Możemy ją zmienić na zniżki różnych przedmiotów, płacić w wybranych punktach obsługujących płatności Snipay oraz jest już obsługiwana w warszawskim coctailbarze "Woda Ognista" a także wymieniać ja na produkty w internetowym sklepie Fuki Stuff. Ale jeśli dobrze rozumiem, to kupujemy "zniżki" a nie płacimy tym (np. są 99%).

Obecnie nie wiele tego jest, trwa faza beta.

Za projekt odpowiedzialna jest Maria Belka (córka byłego premiera i prezesa Narodowego Banku Polskiego Marka Belki), Bit Evil, spółka z NewConnect.

"– Czas to najcenniejsze dobro jakie posiadamy – dlatego naszym celem jest umożliwienie użytkownikom EraCoinów wymiany swojego czasu na wymierne korzyści – tłumaczy Maria Belka."

"EraCoin działa też jako aplikacja na Androidzie i IOS, ale rozbudowa o funkcjonalności niezbędne do pozyskiwania i wydatkowania kryptowaluty zaplanowana jest na 2018 r. W tymże roku zostanie także uruchomiona dedykowana giełda EraCoin, która pozwoli na wymianę tokenów na inne kryptowaluty."

ERC "kopiemy" mając włączoną ich stronę bądź aplikacje na androida.
Przelicznik to niby 1 ERC - 1 zł, a przynajmniej tak wskazuje terminal SNIPAY.
Płatność jak na razie tylko kartą, w przyszłości pewnie więcej możliwości.

Na razie w ich sklepie dużo nie ma: (widoczny tylko w aplikacji, polecam np. Memu na kompa)
[Obrazek: UnDBUm3.png]

Nie wiem czy z tego coś będzie czy nie, ale mogę mieć włączoną ich stronę przy okazji włączonego komputera i się okaże (albo odpalę na vps Wink )

Zapraszam!
https://api.eracoin.com/invite/9142
https://eracoin.com

A najlepiej podajcie email to wyśle zapro Wink


RE: Eracoin - Polski projekt! - lordas - 18-01-2018 14:06

jaki jest przelicznik eracoin na euro ( w sklepie jest platnosc tylko za euro )


RE: Eracoin - Polski projekt! - xdax1 - 18-01-2018 14:13

Ponoć 1 zł to 1 ERC, tak wskazuje terminal SNIPAY. Ale to raczej nie do końca to, konkretów nie ma, to dopiero beta.

"EraCoin działa też jako aplikacja na Androidzie i IOS, ale rozbudowa o funkcjonalności niezbędne do pozyskiwania i wydatkowania kryptowaluty zaplanowana jest na 2018 r. W tymże roku zostanie także uruchomiona dedykowana giełda EraCoin, która pozwoli na wymianę tokenów na inne kryptowaluty."


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - lordas - 18-01-2018 14:35

i jeszcze pytanie szybciej leci kasa jesli uruchomi sie ta strone na jednym koncie np na telefonie i kompie ?


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - xdax1 - 18-01-2018 14:38

Właśnie próbowałem to sprawdzić, ale nie zauważyłem zmiany. Więc podejrzewam, że nie. Jak chcesz to sprawdź.


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - prymul1 - 18-01-2018 21:19

Jak wygląda naliczanie tych Eracoinów? Smile


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - precell - 18-01-2018 21:27

Kolejny polski projekt, gdzie autorzy zapomnieli o swoim ojczystym językupokerface


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - xdax1 - 19-01-2018 09:40

(18-01-2018 21:19)prymul1 napisał(a):  Jak wygląda naliczanie tych Eracoinów? Smile

Nie ma takich informacji. Próbowałem patrzeć ile dodaje ale to dodawało "różnie". Na razie zebrałem 3.64 ERC.


(18-01-2018 21:27)precell napisał(a):  Kolejny polski projekt, gdzie autorzy zapomnieli o swoim ojczystym językupokerface

Regulamin jest po pl Lol


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - lordas - 19-01-2018 09:53

Ja mam 4 te eracoinsy ale w sklepie nie widze mozliwosci kupna czegokolwiek za to tylkoza euro


RE: Eracoin - Polska "krypto"? - xdax1 - 19-01-2018 10:04

Tak jak napisałem w temacie:
"Ale jeśli dobrze rozumiem, to kupujemy "zniżki" a nie płacimy tym (np. są 99%)."

Jak wejdziesz w jakiś produkt, to na siwo masz przyciski z przecenami. Siwe, bo pewnie mamy jeszcze za mało ERC.