Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Profesjonalne-aplikacje-serwisy-internetowe-Boty-PHP-C-Node-js-PhantomJS-%E2%9C%AA-153985)

Strony: 1 2 3


RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - coffee - 19-03-2018 16:19

[Obrazek: kLEceZZ.png]
To żart?


RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - useSession - 19-03-2018 17:50

(19-03-2018 16:19)coffee napisał(a):  [Obrazek: kLEceZZ.png]
To żart?

Ale dostałbym po głowie od teściowej...
Polonistka...
Na ogół, nie mam z tym problemu, nie wiem czemu, tam mi się wkradł tak karygodny błąd... Pewnie miałem za sobą trochę nieprzespanych godzin.
Wybacz.


RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - antykt - 06-04-2018 11:50

słuchaj kiedy skończysz stronę


RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - useSession - 06-04-2018 20:21

(06-04-2018 11:50)antykt napisał(a):  słuchaj kiedy skończysz stronę

Cześć, strona jest skończona, funkcjonalności które dokupiłaś zostaną dodane to kwestia tygodnia, półtora. To nie takie hop siup. Co do wczytywania obrazka od góry to jutro to ogarnę.

Następnym razem proszę cierpliwie poczekać na odpowiedź na GG, nie jestem robotem który siedzi 24h przy komputerze.

Pozdrawiam serdecznie Smile


✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - Lerum - 09-04-2018 21:48

Ze swojej strony jak najbardziej polecam. Modyfikacja wtyczki do Wordpressa i stworzenie nowej zrobione sprawnie i w rozsądnej cenie Smile Kontakt szybki, a ewentualne drobne poprawki wykonane raz dwa. Na pewno jeszcze skorzystam, dzięki!


RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - gugson - 10-04-2018 13:42

Witam, napisze krótko gówniarz nie mający żadnych zasad i umiejętności, kompletnie nie polecam, jestem pośrednikiem wielu firm, koordynuje prace ludzi nad projektami typu sklep itd. napisałem do właściciela tematu, ze chodzi o zwykły prosty sklep bez wyglądu uzgodniliśmy, ze 1500 będzie ok, ja miałem skontaktować się z inwestorem (exellmoda.pl) jednak później napisał mi, ze będzie robić gotowca wtyczka woocommerc a tam sklep prosty, który sam umiem stworzyć. Chodziło mi o stworzenie prostego własnego skryptu a nie o zrobienie sklepu z gotowej wtyczki. Na dodatek obrażał mnie na gadu-gadu i skontaktował się z moim klientem, do którego również miał pretensje, o to, iż mój klient powinien się kontaktować z nim sam, bez pośredników. Poczuł się obrażony, że właściciel exellmoda nie wyda więcej tylko mniej, bo możemy to zrobić sami, co przedstawił on. Klienta wykradł mi z informacji, które mu wcześniej podałem. Nie polecam kontaktów z autorem postu i uważajcie na dane jakie mu podajecie, bo może próbować was oszukać tak jak mnie, kontaktując się za plecami z waszymi klientami. Nam chodziło tylko i wyłącznie o wszystkie funkcje i stworzenie tego w php html itd a nie wgranie gotowca i przeróbki szablonu.


RE✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - useSession - 10-04-2018 16:18

(10-04-2018 13:42)gugson napisał(a):  Witam, napisze krótko gówniarz nie mający żadnych zasad i umiejętności, kompletnie nie polecam, jestem pośrednikiem wielu firm, koordynuje prace ludzi nad projektami typu sklep itd. napisałem do właściciela tematu, ze chodzi o zwykły prosty sklep bez wyglądu uzgodniliśmy, ze 1500 będzie ok, ja miałem skontaktować się z inwestorem (exellmoda.pl) jednak później napisał mi, ze będzie robić gotowca wtyczka woocommerc a tam sklep prosty, który sam umiem stworzyć. Chodziło mi o stworzenie prostego własnego skryptu a nie o zrobienie sklepu z gotowej wtyczki. Na dodatek obrażał mnie na gadu-gadu i skontaktował się z moim klientem, do którego również miał pretensje, o to, iż mój klient powinien się kontaktować z nim sam, bez pośredników. Poczuł się obrażony, że właściciel exellmoda nie wyda więcej tylko mniej, bo możemy to zrobić sami, co przedstawił on. Klienta wykradł mi z informacji, które mu wcześniej podałem. Nie polecam kontaktów z autorem postu i uważajcie na dane jakie mu podajecie, bo może próbować was oszukać tak jak mnie, kontaktując się za plecami z waszymi klientami. Nam chodziło tylko i wyłącznie o wszystkie funkcje i stworzenie tego w php html itd a nie wgranie gotowca i przeróbki szablonu.

Na początek proponowałbym zapoznanie się z zasadami interpunkcji.
Ale specjalnie dla Ciebie przejdę przez tę bolączkę i odpowiem na zarzuty.

Zacznijmy od tego że użytkownik gugson jest osobą mało kompetentną i jest zwykłym cebulaczkiem. Wiem, że w Polsce nie mamy najlepiej, ale jeszcze z taką osobą się nie spotkałem.

Umawiamy się, wypytuje o szczegóły, prosi o zarezerwowanie terminu w terminarzu, ja podaje dane do wpłaty zaliczki - na następny dzień ma puścić przelew. Kontakt się urywa, a po dwóch dniach odpisuję że on to woocomerce wgra na serwer, a ja TYLKO dopiszę funkcje według zaleceń klienta.

Odpisałem, że nie tak się umawialiśmy i nadal nie otrzymałem zaliczki, dostałem odpowiedź...

Cytat:wpisany zaliczka nie doszla
nie napisalem ze wyslana

Cytat:pracy zadnej nie zaczales
ale skrypt na woocommerce za 1500 to mnie nie interesuje bez urazy
pozdrawiam

Choć wcześniej sami dogadywaliśmy się co do ceny i CMS.
Okazuje się jednak, że gugson za 1500PLN oczekiwał autorskiego CMS dla aplikacji e-commerce. beka

Cytat:Klienta wykradł mi z informacji, które mu wcześniej podałem.

Nie wykradłem Ci, żadnego klienta - nie współpracuje z nim, nie dokonuje z nim żadnych transakcji, a dla niego zleceń.

Cały zapisek rozmów z twoim "klientem".

[Obrazek: exelmoda.png]

Nie napisał bym do niego wcale, gdybyś najpierw nie truł mi dupy żebym wpisał Cię w terminarz i obiecywał wpłatę zaliczki, a potem kręcił nosem i nie odpisywał.

Jedyne co zrobiłem to dobry uczynek. Idea

Nigdy w rozmowie z Tobą nie byłem wulgarny i nie próbowałem Cię obrazić. Chyba, że nie przyjmujesz krytyki, bo jedyne co Ci napisałem, to fakt, że jesteś mało kompetentną osobą.

Łukasz (gugson) natomiast nie trwonił wulgaryzmów i gróźb karalnych...

[Obrazek: gugson.png]

Wystarczy spojrzeć w jego profil i wątki - człowiek awantura.
No ale nie ma co być na niego złym. To nie jego wina. Inteligencji się nie wybiera.

Pozdrawiam serdecznie, useSession.


RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - foulprune - 12-04-2018 18:26

Świetna robota! Polecam gorąco Smile


✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - Lerum - 18-04-2018 20:15

useSession, odezwij się na GG :c Minęły 4 dni od momentu, kiedy mówiłeś że skończysz modyfikację, a od 2 dni brak kontaktu. Tutaj widzę, że byłeś dzisiaj aktywny, więc się odzywam - może GG szwankuje

@edit 22.04: Wciąż bez kontaktu, od 5 dni już. A 7 dni temu minął termin zrobienia modyfikacji... Raz po raz wchodzisz na forum, np. wczoraj byłeś. Jeśli do wtorku (za 2 dni) sprawa się nie wyjaśni, poproszę administrację o interwencję

@edit 23.04: Kontakt nawiązany, sprawa wyjaśniona między nami Wink

@edit 29.05: Po miesiącu testowania wtyczki muszę powiedzieć, że wszystko nadal działa jak powinno. Wordpress i Woocommerce były aktualizowane wiele razy, a wtyczka się tym nie przejmuje i chodzi jak powinna Smile Raz jeszcze polecam!


RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - yazir - 29-05-2018 15:07

@[antykt] zapraszam z dowodami o winie na moje PW
@[useSession] zapraszam z dowodami na niewinność na moje PW.
Miło by było gdybym widział daty konwersacji.
Tymczasowo posty zostały ukryte, ale wciąż istnieje możliwość ich ewentualnego przywrócenia.