Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Profesjonalne-aplikacje-serwisy-internetowe-Boty-PHP-C-Node-js-PhantomJS-%E2%9C%AA-153985)

Strony: 1 2 3


✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - useSession - 18-01-2018 00:27

[Obrazek: head.png]



[Obrazek: omnie.png]

Witam serdecznie, na wstępnie chciałbym powiedzieć kilka słów o mojej osobie.
Pod nickiem useSession skrywa się chłopiec o imieniu Maciek.
Zacząłem uczyć się programowania w wieku 13 lat.
Zawsze bardzo podobały mi się strony internetowe i ogromnie ciekawiła mnie ich budowa, dlatego dążyłem do tego, żeby nauczyć się je tworzyć.
Aktualnie mam 18 lat i znam 4 języki programowania - PHP, C++ i C#, oraz język skryptowy LUA.
W tworzeniu aplikacji internetowych w języku PHP pomagają mi dwa framework'i - Laravel oraz CookiePHP, lecz ten pierwszy bardziej przypadł mi do gustu.
Jestem perfekcjonistą... Już za dziecka dążyłem do tego, aby strony które wykonuje były napisane jak najlepiej.
Kiedyś usłyszałem od kolegi, również programisty pewne zdanie "Jeżeli coś działa to jest dobrze napisane". Nigdy mnie to nie przekonywało i zawsze jak wiedziałem, że coś można napisać lepiej, coś może być wydajniejsze to pisałem to od nowa.
Teraz mogę obiecać wam to samo - strony internetowe które dla was napiszę będą w pełni profesjonalnie wykonane.




[Obrazek: umiejetnosci.png]



Chciałbym również poruszyć kwestie projektów jakie mogę wykonać.
Nie ograniczam się do statycznych stron internetowych czy WordPressa!
Jeżeli potrzebujesz rozbudowanej strony internetowej w dobrej cenie to dobrze trafiłeś.
Jestem w stanie wykonać skomplikowane i rozbudowane strony internetowe z systemami logowania, panelami administracyjnymi oraz innymi udogodnieniami.
Dodatkowo przy użyciu środowiska Node.js mogę wykonać aplikacje internetowe działające w czasie rzeczywistym.

[Obrazek: node.png]

[Obrazek: php.png]

[Obrazek: mongodb.png]

[Obrazek: lua.png]


[Obrazek: portfolio.png]

[Obrazek: 1.jpg]
(Strona internetowa dla polskiego projektu gry MMORPG 2D - Strona Główna)
[Obrazek: 2.jpg]
(Strona internetowa dla polskiego projektu gry MMORPG 2D - Tworzenie postaci)
[Obrazek: 3.jpg]
(Strona internetowa dla polskiego projektu gry MMORPG 2D - Zmiana kostiumu dla postaci)
[Obrazek: 4.jpg]
(Strona internetowa dla polskiego projektu gry MMORPG 2D - System wymuszający odczekanie danej ilości czasu przed podjęciem kolejnej - tej samej akcji)
[Obrazek: 1.png]
(Różnorakie skrypty pisane dla platformy FiveM w języku LUA)

[Obrazek: 1.jpg]
(Sklep oparty o Steam API)

[Obrazek: 2konta.png]
Bot odpisujący na wiadomości do serwisu OLX.pl

Po więcej muszę zaprosić was na PW ponieważ temat byłby zbyt długi Smile



[Obrazek: cennik.png]

Ciężko jest ustalić cennik dla takiego typu zleceń, lecz na pewno będziecie zadowoleni. Projekty zazwyczaj wykonuje szybko - czasami nawet w ten sam dzień.
Jeżeli pragniecie tylko dokonać wstępnej wyceny projektu zapraszam do kontaktu!
Nie będzie z tym najmniejszego problemu.




[Obrazek: promocja.png]


Aktualnie brak Sad



[Obrazek: kontakt.png]

Zdecydowałeś się? Zapraszam do kontaktu!
Codziennie jestem na tym forum, więc możesz skontaktować się ze mną przez PW.
Zostawiam do waszej dyspozycji również moje GG, a po złożeniu zamówienia również numer telefonu!

GG: 64712369
Telefon: 720******

Pozdrawiam serdecznie!



RE: [WYKONAM] Profesjonalne aplikacje i serwisy internetowe | PHP, Node.js - useSession - 26-01-2018 19:38

Aktualne! Zapraszam do korzystania z moich usług!


RE: [WYKONAM] Profesjonalne aplikacje i serwisy internetowe | PHP, Node.js - Zaglebiok - 29-01-2018 15:55

Ja jestem bardzo zadowolony! Przyzwoita cena, do tego szybko zrealizowane zlecenie tak jak chciałem!


RE: [WYKONAM] Profesjonalne aplikacje i serwisy internetowe | PHP, Node.js - useSession - 06-02-2018 00:00

Aktualne! Zapraszam do korzystania z moich usług!


RE: [WYKONAM] Profesjonalne aplikacje i serwisy internetowe | PHP, Node.js - Czaq - 15-02-2018 20:01

Polecam serdecznie pana Use Wink


RE: [WYKONAM] Profesjonalne aplikacje i serwisy internetowe | PHP, Node.js - useSession - 24-02-2018 11:22

Aktualne! Zapraszam do korzystania z moich usług!


RE: [WYKONAM] Profesjonalne aplikacje i serwisy internetowe | PHP, Node.js - precell - 24-02-2018 11:33

Skoro @[Czaq] Cię poleca, to może podjąłbyś się mojego zlecenia? :-)

http://zarabiam.com/Temat-Bot-do-sex-com-154043


RE: [WYKONAM] Profesjonalne aplikacje i serwisy internetowe | PHP, Node.js - useSession - 25-02-2018 00:10

(24-02-2018 11:33)precell napisał(a):  Skoro @[Czaq] Cię poleca, to może podjąłbyś się mojego zlecenia? :-)

http://zarabiam.com/Temat-Bot-do-sex-com-154043

Myślę, że damy radę, napisałem na PW, aby uzyskać i ustalić szczegóły Smile


RE: [WYKONAM] Profesjonalne aplikacje i serwisy internetowe | PHP, Node.js - miprat - 04-03-2018 20:36

Narzędzie wykonane dosyć szybko, działa tak jak powinno Big Grin
POLECAM Smile


RE: ✪ Profesjonalne aplikacje, serwisy internetowe, Boty | PHP C# Node.js PhantomJS ✪ - useSession - 17-03-2018 01:01

Aktualne! Zapraszam do korzystania z moich usług!