Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
problem FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: problem FB (/Temat-problem-FB-153900)



problem FB - locoakaonyx - 15-01-2018 09:24

Witam

Prowadziłem poprzez fake konto stronę na FB, konto zostało zablokowane i tu pewnie nic nie poradze. Jednak na tym koncie miałem uruchomioną kampanie reklamową z budżetem do 49 zł, do momentu usunięcia mojego profilu było tam już około 12 zł rachunku. Jest jakaś możliwość opłacenia tego ?
Albo miał ktoś już taki przypadek ?
Podawałem im numer karty, czy po ustaniu kampanii reklamowej płatność zejdzie z konta ?


RE: problem FB - polskitrader - 15-01-2018 10:11

Możliwe, że zejdzie z konta, ale to musisz poczekać. Zależy od kiedy ta kampania była.
Ale ogólnie zawsze należy robić reklamy na realnym koncie, tak samo administrowanie grup oraz fanpage. Bo zawsze jest taka możliwość, że fake konto zostanie zablokowane i co wtedy?


RE: problem FB - qwertybsk - 21-01-2018 10:14

fan page można mieć na kilku kontach więc pół biedy Tongue ale z tą kampanią nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem smutny