Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BOT] PPD/PPS DimsonPoster - AutoPoster - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [BOT] PPD/PPS DimsonPoster - AutoPoster (/Temat-BOT-PPD-PPS-DimsonPoster-AutoPoster-153870)



[BOT] PPD/PPS DimsonPoster - AutoPoster - dimsons - 13-01-2018 18:56

1.Nazwa przedmiotu : DimsonPoster
2.Opis przedmiotu : Poster do PPD/PPS
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW / GG 372045
5.Cena : 35,00 pln / msc
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew


Witam.
Od dłuższego czasu widzę że nie ma ani jednego dobrego bota do uploadu.
Stworzyłem ten Poster już dobre 5 lat temu ale nigdy nie chciało mi się go reklamować (lenistwo).

DimsonPoster
(działa tylko i wyłącznie z forum DarkWarez)


Dziś postanowiłem że nagram krótki filmik i zaprezentuję go tu.
Na poniższym filmie widać jak się obsługuje DimsonPoster:





Samego procesu wysyłania nie nagrałem, bo nic tam skomplikowanego nie ma. Po wciśnięciu "Start" bot odlicza i wysyła post obecnej karty, następnie przełącza na kolejną kartę i wysyła kolejny post itd.

Zalety Postera:

Cytat:- działa lokalnie (nie trzyma szablonów ani loginów na żadnym serwerze)
- łamie Captcha (ale wymagany w miarę "średni" komputer z Windowsem 7 lub nowszym)
- zapisuje czas wysłania posta i nie pozwala wysłać ponownie go, dopóki nie upłynię regulaminowy czas forum (celowo by nie łamać regulaminu warezu)
- możliwość edycji postów

Mogę go udostępnić odpłatnie 35 zł / miesięcznie, lub przy dłuższych abonamentach cena do ustalenia.


[BOT] PPD/PPS DimsonPoster - AutoPoster - Hybrid1990 - 19-01-2018 15:39

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.