Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik, sprzedaż Voucherów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik, sprzedaż Voucherów. (/Temat-Poradnik-sprzedaz-Voucherow-153849)

Strony: 1 2 3


Poradnik, sprzedaż Voucherów. - misiaczek25 - 12-01-2018 19:38

Witam serdecznie, do sprzedania posiadam poradnik który opiera się na sprzedaży produktów wirtualnych czyli "Taniej kupisz drożej sprzedaż". Cała procedura jest bardzo prosta, w poradniku przesyłam link z sprzedaży na allegro oraz link gdzie można o to taki kod zakupić płacąc PayPal lub przelewem bankowym. Są takie dni że kody schodzą jak świeże bułeczki a czasem kilka sztuk na dzień. Jeśli chodzi o konkurencję to jest ona niewielka a czasem brak aukcji. Sprzedawać możemy np na allegro.pl lub ebay.pl
Cena jaka mnie interesuje to 500zł, płatność przelew bankowy.
W razie pytań zapraszam na PW ilość ograniczona.
Pozdrawiam


RE: Poradnik, sprzedaż Voucherów. - Artinesse - 12-01-2018 23:23

Otrzymałam poradnik do recenzji.

Tak jak autor powyżej napisał. Poradnik polega na kupnie kodów premium do jednego z serwisów. Kupnie taniej a sprzedaży ich drożej na aukcjach typu allegro lub ebay. Poradnik ma na celu pokazanie zarobku na sprzedaży kodów premium. Cena wysoka, kupujący będzie musiał sprzedać nie co tych kodów. Jednak osoba typowo interesująca się tą tematyką bez problemu zarobi na tym.

Autor przejrzyście tłumaczy gdzie kupić kody podając link do ich zakupu oraz jak je sprzedać.


RE: Poradnik, sprzedaż Voucherów. - PremAccHack - 12-01-2018 23:35

Rezygnuję trzeba dodać że allegro często usuwa aukcje. Cena za wysoka jak dla mnie do tego te 3 sztuki zniechęcają


RE: Poradnik, sprzedaż Voucherów. - misiaczek25 - 12-01-2018 23:44

Bez problemu można sprzedawać na allegro itp.
Kupującemu poradnik wszystko wytłumaczę :-).
Co do ilości sztuk to mogę je ograniczyć do 2 lecz wtedy cena za poradnik będzie wyższa.


RE: Poradnik, sprzedaż Voucherów. - Vasaki - 13-01-2018 00:07

Otrzymałem "poradnik" a raczej po prostu niszę na zarobek.
Całość opiera się na sposobie kup taniej sprzedaj drożej.

Nie jest to jakaś wymyślna nisza, nie mniej jednak konkurencja jest na niej faktycznie mała.
W zależności od pakietu jesteśmy w stanie zrobić od 10zł do 45 zł przebitki (przed odliczeniem prowizji dla allegro) w zależności od pakietu (największym zainteresowaniem cieszy się ten z największą przebitką).
Autor udostępnia stronę na, której możemy zakupić taniej interesujące nas produkty by sprzedać je drożej.
Z moich obserwacji wynika, iż możemy zejść z ceną niż konkurencja i nadal czerpać profit.
Przy odpowiedniej konfiguracji oferty, można stworzyć automat (Automatyczna wysyłka itp).
Dla jednej osoby może być to fajny sposób na zarobek, nie mniej jednak w przypadku sprzedania 3 sztuk może być różnie.
Na aktualną chwilę widnieje poniżej 40 ofert a sprzedanych zostało łącznie około 230 pakietów.


RE: Poradnik, sprzedaż Voucherów. - PremAccHack - 13-01-2018 12:38

Jak każdy zacznie obniżać to będę sprzedawać z jak najmniejszym zyskiem wiem jak to działa. Polscy Janusza nawet jak zarobią 2 - 3 zł to będę sprzedawać


RE: Poradnik, sprzedaż Voucherów. - misiaczek25 - 13-01-2018 12:42

Każdy się trzyma zbliżonej ceny, nie schodzi zarobek poniżej 10zł, lub 20zł na kodzie :-)


RE: Poradnik, sprzedaż Voucherów. - misiaczek25 - 13-01-2018 21:16

Zapraszam również do kontaktu na Gadu-Gadu 13758344 Pozdrawiam


RE: Poradnik, sprzedaż Voucherów. - wachow - 18-01-2018 14:21

Znam niszę bo współpracuję z misiaczek25, metoda jest prosta i bez wysiłkowa. Faktycznie jest szybki zarobek i konkurencja niewielka. Cena poradnika adekwatna do zawartości, bo zwróci się z nawiązką po pierwszym miesiącu.


RE: Poradnik, sprzedaż Voucherów. - misiaczek25 - 05-02-2018 19:43

Ostatnia sztuka została zapraszam :-)