Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o sieci CPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: Pytanie o sieci CPA (/Temat-Pytanie-o-sieci-CPA-153837)



Pytanie o sieci CPA - Blasterm92 - 12-01-2018 15:27

Witam, mam szybkie pytanie.
Czy serwisy CPAGrip, CPABuild oraz CPAlead ciągle działają i są nadal wypłacalne? na forum nie znalazłem z ostatnich paru miesiecy zbyt wielu wpisów na ich temat a odnośnie jednego znalazłem tylko że ktoś kasy nie może dostać.
Jakie 2 z tych 3 były by najbardziej godne polecenia?
Pozdrawiam.


RE: szybkie pytanie - Blasterm92 - 14-01-2018 09:46

Odswiezam


RE: szybkie pytanie - Xanter98 - 14-01-2018 09:52

Z tego co widziałem kilka opinii to CPAGrip pod desktop + OGAds pod mobile najlepiej działają.


RE: szybkie pytanie - Blasterm92 - 14-01-2018 17:01

Od supportu ogads jakies pare tygodni temu dostalem informacje ze oni osobiście srednio sobie radzą z ruchem mobilnym i sami mi polecili ogmobi. Ja natomiast szukam serwisów CPA pod desktop, zwrócę uwage na to CPAGrip, dzięki Xanter. Jakies inne opinie o innych CPA moze, ktos? cos?


RE: szybkie pytanie - Lerum - 03-02-2018 17:43

Minęło ponad dwa tygodnie od ostatniej odpowiedzi, ale podejrzewam, że pytanie wciąż aktualne, hm?

Od siebie bardzo polecam CPABuild pod desktop. Ładny i przejrzysty design, sporo możliwości jeśli chodzi o promocję, możesz też korzystać z upublicznionych przez innych nisz oraz LP. Oferują całkiem ciekawy content locker, coś w stylu "surveyCAPTCHA" Smile Możliwość wypłaty na PayPal, Payoneer oraz przelewem bankowym. I jeszcze jedno - na start dostaniesz 5$ (zakładka Events) pod warunkiem, że dodasz sobie jakieś zdjęcie profilowe.

Miałem możliwość rok temu zrobić testy A/B pod spory ruch i wybrałem CPAGrip vs. CPABuild. Ten drugi serwis przyniósł około 3x większe zyski Smile


RE: szybkie pytanie - Hoolig4n - 04-02-2018 16:16

ja z CPAGrip jestem mega zadowolony ; )


RE: szybkie pytanie - Petr0 - 01-04-2018 18:28

Ja bym powiedział, że CPAgrip i Build są bardzo zbliżone ale też dużo zależy od tego na czym chcesz zarabiać. Grip ma fajne oferty +20$, czego na drugim brakuje. Jeśli targetujesz USA to CPABuild jest nieco lepszy od Gripa.
Oczywiście sprawdzałem to na tym samym lp, tylko content locker nieco się różnił.