Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie kupić domenę oraz hosting? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Gdzie kupić domenę oraz hosting? (/Temat-Gdzie-kupic-domene-oraz-hosting-153834)

Strony: 1 2 3 4


Gdzie kupić domenę oraz hosting? - lijon - 12-01-2018 14:03

Widzę że podobny temat już jest ale interesuje mnie jak to wygląda na chwilę obecna gdyż w tamtym temacie nie ma najświeższego info.

Interesuje mnie gdzie na chwilę obecna najlepiej wykupić domenę i hosting pod WP?
Na stronie nie będzie dużego ruchu a na serwerze nie będzie zbyt wielu rzeczy, typowa strona pod portfolio firmy.


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - prelude - 12-01-2018 14:12

hosting - seohost.pl lub hekko.pl

domeny pl - seohost.pl (9.89 zł netto rejestracja/40.20 zł netto odnowienie)


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - lijon - 12-01-2018 14:27

(12-01-2018 14:12)prelude napisał(a):  hosting - seohost.pl lub hekko.pl

domeny pl - seohost.pl (9.89 zł netto rejestracja/40.20 zł netto odnowienie)

Dziękować. Hostingu roczny po przedłużeniu kosztuje tyle samo ?


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - patrolpxd - 12-01-2018 14:32

A ja na hosting polecę Mintshost.pl Tongue Według mnie bardzo dobry Smile


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - a00 - 12-01-2018 18:02

Zobacz neteasy, dobra cena i bezproblemowe serwery


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - Mariuszeek - 14-01-2018 14:04

Mam pytanie zalozmy, ze zakupie domenę w seohost nie ma problemów przeniesieniem? I jak przeniosę to opłatę za przedłużenie to płace tam gdzie przeniosłem? Big Grin


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - Itaru - 14-01-2018 14:20

Hosting: CT8/MyDevil ma bardzo fajną ofertę, korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolony, mają nawet opcję darmową z której kiedyś korzystałem i nie było żadnych problemów ani reklam, tylko jeśli chodzi o darmową wersje to mają ograniczoną ilość kont i trzeba trafić Tongue

Domena: Jeśli stronka na krótki okres czasu (max Rok) to polecam Ci wziąć darmową na nazwa.pl, nie ma problemu przekierowania na inny hosting całość darmowa pod .pl


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - Futurehost - 16-01-2018 14:59

Wszystkich szukających hostingu pod stronę zbudowaną na WordPressie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - dedykowaną właśnie pod WP. Dodatkowo, dla dopiero zaczynających przygodę z WordPressem, przygotowaliśmy darmowy poradnik, w którym prezentujemy, jak od zera zbudować własną stronę.

Ponadto, wybierając dowolny pakiet hostingowy, użytkownicy w cenie otrzymują domenę .PL gratis na rok (ceny przedłużeń dostępne tutaj), kreator stron, instalator aplikacji, darmową migrację strony z pocztą i inne extra bonusy.

Zachęcamy do skorzystania z 14 dni bezpłatnych testów, szczególnie że teraz wraz z kodem rabatowym FH50, wszystkie pakiety są o 50% tańsze - od kilkudziesięciu do kilkuset złotych oszczędności.

Z pozdrowieniami,
Zespół Futurehost


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - Elton - 16-01-2018 17:38

Domena - OVH
Hosting - OVH,Mintshost,Bizneshost


RE: Gdzie kupić domenę oraz hosting? - MiiDa - 18-01-2018 01:12

osobiście polecam az.pl
Serwer za 10zł na rok + domena gratis.
Wydaje się być śmieszne ale naprawdę nie zżera zasobów serwera prawie nic. Obecnie mam na forum 550 użytkowników, awatary, około 80tyś postów i forum śmiga. Także najwięcej osób online to 244.
Więc szczerze ze swojego serduszka polecam az.pl