Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ (/Temat-%E2%96%AA%E2%96%AA%E2%96%AA%E2%96%AA-%E2%98%A2-AdsArmy-CPA-PPI-oferty-Mobilne-Czyli-alternatywa-dla-OgAds-%E2%98%A2-%E2%96%AA%E2%96%AA%E2%96%AA%E2%96%AA-153827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - precell - 13-01-2018 14:13

(13-01-2018 14:11)KubenQ napisał(a):  Jak tak robię wszystko ustawiam w Mobile i przenosi mnie do zakładki settings a co tam trzeba wpisać ?

Przecież tam wszystko jest napisane. Ogarnąłem to w minutę nie znając angielskiego...


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - KubenQ - 13-01-2018 14:27

co ja mam tu wpisać ..
https://snag.gy/XV0nY6.jpg

też nie znam angielskiego


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - Xanter98 - 13-01-2018 14:34

Stronę do której przekierować ma locker.


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - KubenQ - 13-01-2018 14:37

Oops! We've encountered some problems.

Server Error

dobra nie robie shitu nie wiem o co w tym chodzi


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - broofie - 13-01-2018 15:45

@[vasaki] Da się ustawić własną grafike w lockerze tj to wyglada w ogads? Zaraz zabieram się do testów, choć jak na razie jestem sceptycznie nastawiony z uwagi na ubogą ofertę możliwości edycji lockera.


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 13-01-2018 16:05

W sumie sie da, a ja sam osobiscie nie znalazlem funkcji ktorej nie znalazl bym na ogAds Tongue?

Tylko panel inaczej zbudowany.


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - precell - 13-01-2018 16:17

(13-01-2018 16:05)vasaki napisał(a):  W sumie sie da, a ja sam osobiscie nie znalazlem funkcji ktorej nie znalazl bym na ogAds Tongue?

Tylko panel inaczej zbudowany.

Da się, ale nie jako tło na mobile.


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - Vasaki - 13-01-2018 16:27

A warto by bylo do nich napisac w tej sprawie (chodz ja osobiscie nigdy nie uzywalem tej opcji wiec nie zauwazylem roznicy).
Zmienilem zdanie, przepinam od poniedzialku (dokladniej o 6 rano) by miec realne porownanie jak przez tydzien to wyglada.

Wystawie wtedy swoja recenzję na ich temat Smile
(Aby nie bylo ze ich faworyzuje czy cos ^^ bo mimo opinii innych z poza granic PL wole przekonac sie sam).


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - broofie - 13-01-2018 16:28

(13-01-2018 16:05)vasaki napisał(a):  W sumie sie da, a ja sam osobiscie nie znalazlem funkcji ktorej nie znalazl bym na ogAds Tongue?

Tylko panel inaczej zbudowany.
Na OG mozna wybrac sobie chociaz inna latke wiec jak na razie ten serwis niczym sie nie rozni od wczesniej wspomnianego a nawet ma troche brakow. Jedynie konwersja moze byc wyzsza, wyniknie w testach.


RE: ▪▪▪▪ ☢ AdsArmy (CPA/PPI) oferty Mobilne - Czyli alternatywa dla OgAds ☢ ▪▪▪▪ - LMMM - 13-01-2018 16:30

A jak stawki? Takie same? Bo właściwie zaczynam od dzisiaj działać, założyłem konto na OGAds ale jak tu ma być lepiej to może zacznę odrazu od AdsArmy